Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyenről mit gondoltok?...

Az ilyenről mit gondoltok? Amikor a szülőtök átmegy hozzátok, akkor eljátsszik valami jelenetet, amivel a fókuszt ráirányítja lakásotok egyik szégyenfoltjára.

Figyelt kérdés

Nyilván észrevettem én is, hogy az a dolog a lakás szégyenfoltja. Mégis kb 30-adik a prioritási listámon, és speciel nincs felesleges kapacitás ilyen fa.szságokkal foglalkozni, mint ezt a dolgot helyretenni.


De egyébként mint ha vak lennék. Komolyan. Nyilván tudom hogy olyan. Azt is, hogy az úgy nem oké. Ő is tudja hogy olyan. És akkor nekiáll szerepjátékot játszani.

Ez szerintetek mi volt tőle? Minek véljem?


Azt leszámítva, hogy "he, hogy néz ez ki". Nem vagyok vak. Feltűnt, hogy nem oké.


Most egyébként úgy felbosszantott.


dec. 15. 13:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A szülő akkor jöjjön, amikor én akarom, nem amikor ő. Ezt olyan nehéz betartani? Ha viszont annyira bántja adolog, csinálja meg ő. Ha meg nem, akkor semmi köze hozzá.
dec. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer elmondhatja a véleményét, aztán tudtára adom, hogy tisztában vagyok vele és hogy ez jelenleg nincs a prioritásaim között. Ha utána is beleköt, akkor mehet szépen haza és nem kell visszajönnie látogatóba, vagy pedig nyugodtan nekiállhat és megcsinálhatja. Ez a két opció van, lehet választani.
dec. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Projekció. Akkor megkönnyebbült, hogy kiadta magából azt a feszültséget, hogy "de sza.rul néz ez ki".


Már csak azt nem értem, hogy minek jártat ide.

dec. 15. 13:23
 4/11 A kérdező kommentje:
Ő nem mondott rá semmit. Csak eljátszott egy szerepjátékot.
dec. 15. 13:26
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Te miért nem adtad ki a feszkót ott és akkor? Miért itt, utólag hisztizel idegeneknek? Ha valami nem tetszik, jogodban áll kimondani, nem rendőrállamban élünk.
dec. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor anyám ezt megcsinálta, én ajtót nyitottam neki, hogy ha nem tetszik, akkor nem kell jönni. Azóta nem szól semmiért, ha jön hozzám. Egyedül élek, dolgozom, ők apámmal ketten vannak és már nyugdíjasok, több idejük van, jó erőben vannak, nem a lepukkant nyuggerek, nem szorulnak ápolásra, segítségre, mégsincs mindig rend náluk sem.
dec. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Már csak azt nem értem, hogy minek jártat ide."

Én meg azt, hogy ezt miért nem mondtad neki akkor és ott. Vagy ha többször csinál ilyet, minek hívod át.

dec. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
65%
Bocs, de komolyan ezt a saját anyáddal nem mered megbeszélni, csak velünk, akikről az égvilágon semmit nem tudsz? Azért elég gáz...
dec. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle: Adsz rá egy huszast? (Ötvenest, százast stb.) Mindjárt nem fogja zavarni a szemét.
dec. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem csak szulők ilyenek.

Pl feljon a barátom, agyon takaritottam magam, aztán keresi pl hogy a gáztűzhelyen van e folt.

Bnőm meg abba állt bele mikor meglatta a kenyeret hogy fúj en fehér kenyeret eszek?


En ugy utálok már bàrkit is fogadni.

dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!