Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Helyes viselkedés hátulról...

Helyes viselkedés hátulról szaladni az újonnan megnyíló pénztárhoz és beelőzni azt aki szintén átmegy és előtted állt a sorban?

Figyelt kérdés
Mindig ezt csinálják az emberek de nem kell ilyenkor is megtartani a sorbanállás rendjét, tehát aki előbb áll az állhat előbb az új megnyitott pénztárba és utána sorban a mögötte állók, nem?

2021. szept. 16. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:
47%
Nem.
2021. szept. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A H&M-ben pl volt hogy az új kasszás aki nyitott odaszólt, hogy csak a soron következő jöhet. De pl múltkor gyerekkel álltam sorba a Tescoban és maga a kasszás aki nyitott mondta nekünk utolsóknak, hogy jöjjenek, nyitok..
2021. szept. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
A sorban állás rendje akkor alakul ki, amikor létrejön a sor. Ha te másik pénztárhoz álltál be, akkor te annak a sornak vagy egy tagja. Amint megnyílik egy újabb pénztár, az újabb sornak csak akkor leszel a tagja, ha már odaértél és beálltál te is a sorba. Ergó nyugodtan beelőzhetnek mások, mivel ott még nincs sor, és sor hiányában nem lehet sorrend sem.
2021. szept. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szaladgálok át, de azért marha jó lenne, ha nem csak egy szerencsétlen pénztáros lenne nyitva, hanem alapból annyi,

hogy ne legyen háromnál több ember előttem a sorban.

Mert amilyen szerencsém van, abból a háromból minimum az egyik kiteríti a bolt egész árukészletét a "kasszaszalagra".


https://www.youtube.com/watch?v=8U_FlKtpxl8

2021. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
63%
Derék kipcsak, bátor harcos népünknek ez is egy hobbi, miszerint h*re venni a másikat, tehát igenis: a harc, az harc ebben a kipcsak világban.
2021. szept. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a bolt jellegétől is függ. Tescoban pl, ha már közel vagyok a kasszához, nem szeretek átállni, mert idő az is, míg nyitja az új kasszát a dolgozó, én meg mindjárt pakolok, lehet, hogy hamarabb végzek, mint aki átáll, ruhaboltban, gyógyzertárban, ahol keveset vásárol az ember, és nem szalagra pakolunk, akkor gyorsabb, ha a soron következő megy az új kasszához.
2021. szept. 17. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
21%
Stimmel.Nem helyes! A sor,akkor alakul ki,ha beálltam.Igaz,kedves hármas,csakhogy ezt,az akkori információk alapján tettem.Továbbá,szerinted rendben van az,hogy aki később jött,esetleg előbb megy.Szerintem és a kérdező szerint, nincs rendben.
2021. okt. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!