Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jön el ez az ember...

Miért jön el ez az ember életében és mikor ?

Figyelt kérdés

Furcsa dolgot vettem észre magamon. Egyre jobban bosszantanak a családom szokásai. Már egy apró dolgon fel tudom magam húzni, például ha nem mosogatnak el maguk után. Ha a szennyest ledobják a földre, akkor a mellékhelyiséget telefon szobának használják. Apám amikor 25 fok van kinn ő felnyomja a fűtést 35-re.


Számomra ezek azért érdekes, mert korábban nem zavartak egyáltalán, vagy csak nem érdekeltek…igazából nem tudom.


26 éves vagyok így lehetséges, hogy itt az ideje elköltözni.



dec. 18. 12:00
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Igen, ez a személyiség fejlődésnek az az állomása, amikor a személyiség jegyek kezdenek véglegesen rögzülni és egyre nehezebb a tőlünk eltérő gondolkodásmódhoz, életvitelhez alkalmazkodni.
dec. 18. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

"26 éves vagyok így lehetséges, hogy itt az ideje elköltözni."

EZ ÍGY VAN!

dec. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Lol én már 17 éves koromban ott hagytam a családot, olyan rohadt idegesitoek voltak 🤣
dec. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Metionin ***** válasza:
42%
Nekem már kb. 12-13 évesen, főleg mert a részeg apám után sokszor kellett takarítanom. De tényleg sokszor már tizenévesen megfogalmazódott bennem egy csomó dolog, amit tudtam, hogy másképp fogok csinálni és másképp is csinálom mióta elköltöztem. Ilyen pl. amikor beledumálnak más telefonásásába, nem csavarják ki a mosogatószivacsot és úgy hagyják ott, a kajamaradékkal együtt áztatják be a tányért, elfelejtik bezárni maguk után a bejárati ajtót, kaput, nem mosnak kezet, stb. ezek már áltsulis koromban úgy felbasztak.
dec. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%
Nézd, ha párkapcsolatban van az ember (20+ évesen ez már nem akkora ritkaság), akkor nyílván a háta közepére kívánja apu/anyu folyamatos jelenlétét a szobaajtó túloldalán, de még ha szingli életmódot is folytat az ember, akkor is az a normális hogy önállóságra törekszik, kerül amibe kerül...
dec. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%
Igen, pont itt az ideje elköltözni
dec. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%
20 évesen. Amikor vissza kellett költöznöm a kollégiból, ahová nem akartam beköltözni...
dec. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!