Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor azt érzi az ember,...

Amikor azt érzi az ember, hogy már huzamosabb ideje megrekedt az életében, az ellen mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Személyes tapasztalatoknak nagyon örülnék.

2023. márc. 8. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
elkezdeni célirányosan cselekedni és megoldani a problémáidat.
2023. márc. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%

Attól is függ miben…valami ellen nem csak úgy van hogy teszek aztán biztos hogy jobb is lesz.


Jó lenne ha konkrétan le írnád mire is gondolsz vagyis miben akartál el.

2023. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem biztos, hogy jobb lesz.. főleg, ha nem jó dolgot csinál.


Pl ha több pénzt akarsz, akkor nem az a megoldás, hogy a mekiből átmész valamelyik gyárba a sor mellé.

2023. márc. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hiába vannak kapcsolataim, van munkám, van hol laknom, van pénzem, egyszerűen üresnek érzem az egészet. Nem érzem hogy a helyemen lennék, és még mindig nem tudom, hogy mégis mi az. Már sok dolgot megpróbáltam, de nem éreztem, hogy elértem azt ahol lennem kéne.
2023. márc. 8. 19:58
 5/6 anonim ***** válasza:
Sztoicizmus, Jung, zen, ilyesmik segítenek hátralépni és felfedezni a nyilvánvalót.
2023. márc. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Reális célok kitűzése, komfortzónából való kilépés, kisebb kihívások keresése.

Nekem eddig ezek mindig beváltak. Jó, nem rögtön, mert azért kellett hozzá idő és türelem, de tényleg segítenek. Eléggé általános dolgokat írtam, ezeket neked "kell" magadra szabni, mert mindegyik mást jelent mindenkinek.

2023. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!