Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden autós oktató bele...

Minden autós oktató bele mászik az ember életébe az oktatás során vagy van aki nem??

Figyelt kérdés
Most kapok új oktatót mert a másikkal nem bírtunk le vizsgázni. Az állandóan bele mászott az életemben kérdezget meg ilyenek. Éreztem hogy le néz hogy szar munkám van meg csak szakma, az se nagy szakma. Vajon az összes ilyen? Sajnos most már kénytelen vagyok folytatni mert sok pénz benne van a vezető ajánlotta adnak másik oktatót hátha jobb lesz. Ez azt akarta jegyezzem meg az útvonalakat.

2023. jan. 30. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Szar munkád van, tényleg? Hát mondd, hogy a vezetésre tudsz csak figyelni, ne kérdezgessen. Mikor tőlem kérdezett vmit, aztán közben mondta, hogy 3. lehetőség a körforgalomban, véletlenül sem ott mentem ki. De igen, társalogni szeretett az enyém is.
2023. jan. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem éreztem belemászásna, de beszélgettünk mindenféléről, végülis közel egy évig boldogítottuk egymást, fura lett volna, ha csak ülünk az autóban némán. Szerintem az, hogy ki mit dolgozik, tök általános téma, de az nyilván nem normális, hogy leszarozza a munkádat. Az enyém nem ilyen volt, ő sokat sztorizgatott, középkorú férfi, járt sokfelé, volt miket mesélnie, még érdekes is volt. Ennyi idő alatt persze ő is valamennyire képbe került az én dolgaimmal, hogy mi a munkám, mit tanultam, mekkorák a gyerekeim, még az is szóba került, hogy a szüleim mit dolgoznak, de ez csak ilyen általános csevegés, nem éreztem tolakodónak sosem.
2023. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 veterán vas ***** válasza:

Kérdezz vissza, hogy mikor volt utoljára nővel?

Ha felháborodik akkor emlékeztesd hogy neked is van privát szférád.


Szelídebb megoldás, ha van mindig kéznél egy kérdés, amivel témát lehet váltani.

Pl. "vajon mennyit megy az autó 4.-ben 2ezres fordulatnál?"

Vagy "mióta kopog ennyire a gátló?" ;)

2023. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első akinél voltam egyszer csak odahúzott magához, és megpuszilt. Mert állítólag olyat mondtam, ami ezt indokolja. De végül nem is ezért hagytam ott, hanem azért mert csak húzott húzott le, fejlődés meg nem volt. A következő meg a magánéletemet fikázta, hogy miért nem vagyunk még házasok, de annyira nem érdekelt.
2023. jan. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A legtobb ilyen.. en is levaltottam az elsot. Hiaba mondtam h szakadjon le rolam es h a munkajaval foglalkozzon. Nekem csak a jogsi kell nem baratkozni jottem.
2023. jan. 31. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!