Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon rühellem ha buszon...

Nagyon rühellem ha buszon mellém ülnek, mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Zenét nem telik el út, hogy nem hallgatok, olyat is szoktam csinálni hogy ugy teszek mintha nem figyelnék, mikor állnak mellettem, de nem válik be, mert megbökdösnek. Hátra is hátra szoktam menni amennyire csak lehet, de igyis mellém ülnek. Táskát is mindig mellém teszem de mindig el kell vennem onnan. Más ötlet?

Utálom, hogy nem férek el rendesen a másiktól, az külön plusz pont ha még 200 kilós is az illető és engem is osszenyom. Keszulodesnel meg nehezen tudom rendesen felvenni a kabátot meg a táskát.



dec. 20. 07:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 A kérdező kommentje:
Nem értem miért kell megzavarni a másikat, azért hogy 2 megallot ulhessen, amíg én le nem szállok, és ezzel megneheziteni a keszuledesemet is. Én soha nem ülnék le senki mellé, sőt olyan is volt, hogy egész úton állnom kellett de akkor se ültem volna más mellé
dec. 20. 07:40
 2/75 hypno ***** válasza:
97%

A "tömegközlekedés" egy nagyon beszédes és találó elnevezés.


Ha ennyire frusztrál ne utazz busszal.

dec. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
94%
Sajnálom kérdező de itt te vagy az egoista. A tömegközlekedés ilyen,ha nem tetszik menj autóval ha teheted. Ha pedig ennyire nem tudod megszokni akkor álljál, és akkor tuti nem ülnek melléd.
dec. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 nemaRendőrség ***** válasza:
78%
Kezeltesd magad vagy járj bicóval
dec. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 A kérdező kommentje:
Csak busszal kozlekedhetek más lehetőség nincs, ha még van olyan kettős ülés ahol nem ül senki, akkor, de ülni fogok
dec. 20. 07:52
 6/75 anonim ***** válasza:
96%
Ülhetesz bárhová. ha van üres hely, de erre mindeki másnak is joga van, ülhetnek melléd minden gond nélkül.
dec. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
95%
vegyél autót vagy maradj otthon
dec. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
92%
Hát már bocs, de más meg nem fog egész úton állni csak azért, mert te nem szereted, ha ülnek melletted. Ebben a sztoriban te mész szembe az autópályán. Aki megvette a jegyet, annak éppannyi joga van utazni, sőt kényelmesen utazni, mint neked. Akkor is, ha számára ez mást jelent, mint a te számodra.
dec. 20. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 A kérdező kommentje:
De akkor üljön máshoz
dec. 20. 08:14
 10/75 anonim ***** válasza:
95%

#9 És ha más se szereti, ha mellé ülnek? (Felszólító mondat végére felkiáltó jelet"!" teszünk).

Nem értem, miért vagy ilyen megengedő. Szerintem RAJTAD kívül senkinek nincs joga ebben a csillagrendszerben élnie.

dec. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!