Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Rühellem a kollégákat és...

Rühellem a kollégákat és megutáltam már minden munkahelyet, ötletek?

Figyelt kérdés

13 fajta vegzettsegem van az elmult evek utkereseseiböl, sokmindenben kiprobaltam magam, rajottem, minden munkahely 2-3 honap utan rohadt unalmas es az emberektol, kenyszervigyortol, jopofizastol, mindenben bepofazastol hanyok. Szerencsere van passziv bevetelem, igy nem volt hiaba az elmult evek szenvedese, vettem egy plusz lakast, ami berbe van adva. Igy nem surgos es anyagilag nem vagyok megszorulva, viszont apro penzert meg nem csinalok olyat, amit kicsit jobban szeretek. Hozza tartozik a dologhoz, hogy lusta is vagyok es mindig keresem a konnyebb utat, a szerelem szakmamert a franc sem fizet, ebben az egyben vagyok kb 10 eve kitarto (konyviras), de csak magamnak irok.

Mit javasoltok? Ugy 3 havonta a probaido alatt elmenekulok mindenhonnan, sokszor utolso elotti napon, mert mar addigra ugy megutalom a munkat es a helyet, szethajtanak, semmi sem eleg jo, folyton nyalizni kell az osszesnek… kb. minden iparagban kiprobaltam magam az elmult 10 evben, az emberektol valo viszolygasom meg egyre rosszabb, annyira kikeszitenek.. na meg a dolgozz, adozz, szulj, szolgald ki a ferjed fajta 40+os generacio, akikkel egy szobaban sem birok megmaradni. Nekem az lenne talan valo, hogy bekuckozzak mindennap itthon es csak irjak, persze ezt sem mas kenye kedve szerint, hanem, ami nekem tetszik, de ezt nem fizetik meg…

Mit javasoltok a leirtak alapjan? (Kell valami elfoglaltsag, amibol penz lesz, egyreszt ne unatkozzak, masreszt, mert egy dragabb lakas bevetele azert az inflacio utan nem fedezi a kenyelmes eletet, csak az alapmegelhetesemet)

Koszi a valaszokat, puszi



2023. aug. 28. 00:16
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Mi az a 13 fajta végzettség? Talán könnyebb lenne ötletelni, ha tudjuk, hogy még mit nem próbáltál.
2023. aug. 28. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Az nem létezik, hogy minden munkahelyen ahol találkoztál csak unszimpatikus emberek meg hasonlók vannak, amit leírtál.

Önismeret-fejlesztést, pszichológust javasolnék.

2023. aug. 28. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
83%
Régen az ilyen embert úgy hivták,hogy magának való! Szerintem is pszichológushoz fordulj,valószinüleg beilleszkedési probléma! Amúgy az életben is ilyen vagy?
2023. aug. 28. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj magadnak vállalkozást és nem kell beilleszkedni. 13 szakma közül válassz egyet.
2023. aug. 28. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Ha szeretsz írni.Hozz létre egy weboldalt. Írd ki oda, ami érdekel lehet, hogy lesznek olyanok akik olvassák vagy csinál youtube csatornát. A könyveidet küldted már el kiadónak?
2023. aug. 28. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
61%
Ilyen szörnyű helyesírás láttán kétszer meggondolandó, hogy tényleg írással akarjon foglalkozni...🤔
2023. aug. 28. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
77%
Postas? Alapvetően egyedül dolgozol, bar emberekkel vagy kapcsolatban
2023. aug. 28. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%
#1: Teljesen mindegy, alapvetően a kérdező nem bír megmaradni sehol, és nem bír semmiféle kitartással, ez a tipikus, aki elvégzi inkább a 13. OKJ virágkötőt is, csak hogy legyen még egy papír és addig sem kell kezdeni semmit az életével. Nyilván írásra alkalmatlan, máshoz meg lusta, mentálisan gyenge. Nem fog dolgozni, nem fog semmit felépíteni. Amíg a plusz egy lakása (lol, ha van egyáltalán) fedezi a megélhetését csak tengődni fog. Ez nem kérdés, hanem inkább csak siránkozás
2023. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy vagyok ezzel kérdező. Szerintem az ingatlan hasznosításánál maradj, plusz keress még valami passzív jövedelmet.
2023. aug. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem totál aszociális vagy esetleg antiszociális személyiség vagy.

Alapból jót tenne a személyiségednek, ha fejlődnél, és társaságod lenne, közösségbe mennél, ha tanulnál valami konfliktuskezelést, kommunikációt, beilleszkedést, közösségi létet, de ha nagyon nem akarsz, akkor marad a homeoffice munka.

Ja, hogy lusta is vagy, dolgozni se akarsz... Nőj fel!


Mondanám, hogy csinálj saját vállalkozást, csak hát mivel nincs kitartásod, nem bírsz rendszerességet az életed kisebb területén sem, borítékolható lenne a bukás.


Kipróbálhatod, hogy a művészetből mennyire tudsz megélni, de ha csak azt is a fióknak csinálod, hát...

2023. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!