Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rühellek bevásárolni, ki nem...

Rühellek bevásárolni, ki nem állhatom. Miért?

Figyelt kérdés

Fogalmam nincs, hogy miért forr fel a víz az agyamban, amikor boltba kell mennem. Mamahotelben élek, mert b*szok elmenni dolgozni, tehát lényegében az egész napom szabad. Két dolgom van, amit naponta-2 naponta kell tennem: Kimenni az Intersparba (2 perc sétára van innen) és kivinni a szemetet. Mindkettőt GYŰLÖLÖM. Egyszerűen legszívesebben törnék-zúznék, olyan idegroham jön rám, ha anyám kiküld a boltba. Ugye mindig menni kell és mindig ugyanazt venni: 10 zsemleee, 30kg felváágoott, 2 db 2,25l-es coca kólaaa. És ha már meghallom, hogy ki kéne menni a spárba, áh, gyilkolnék érte. Nem tudom, hogy mi az ami ennyire felcsesz benne. Az tény, hogy mindig rohadt sokat kell állni sorba, mert alig van kassza és mindig annyian vannak, hogy kilométeres a sor. Ilyenkor legszívesebben agyon lőném magam ott helyben. De igazából nem ez jut eszembe amikor felidegesítem magam a boltba menés miatt, hanem egyszerűen, hogy menni kell. Nem tudom elviselni. Tudom, hogy "first world problem" de egyszerűen felidegesít és nem tudom kontrollálni. A másik az a szemetet kivinni, mindig ráüvöltök anyámra, hogy HAGYJATOK MÁN BÉKÉN. Mindig amikor nagynehezen ráveszem magam, hogy kimenjek egy 15 percre sétálni a szobámból, akkor anyám mindig mondja, hogy várjak egy kicsit, mert odaadja a csomó szemetet a kukálból ami felgyűlt 1 nap alatt (sokat termelünk sajnos, de ez más téma). És ez is felnyomja a pumpát bennem, és nem értem miért, pedig csak várok 2 percet az ajtóban, anyám a kezembe nyomja a csomó szemetet, leviszem és kidobom és már szabad is vagyok. DE FELB*SZ, ÉRTED? 23 ÉVESEN MINDEN FELB*SZ IDEGILEG. Ezért is nem bírok dolgozni, mert amikor dolgoztam még tavaly, majdnem felökleltem a női menedzseremet férfi létemre, mert nekem senki ne mondja meg, hogy mit csináljak, én DEVIÁNS AKAROK LENNI, hagyjon békén a világ magamban, ne szóljon senki hozzám.

Nem, nem trollkodom, tényleg ezek mennek le a fejemben. Mivel olyan helyen élek, ahol dühkezeléssel nem tudtam bejutni segítségért, és nem akarom gyógyszerezni magam pszichiátrián, ezért kicsit kijátszva a rendszert bejutottam addiktológiára videojátékfüggőséggel, ahol kaptam idén márciusban klinikai szakpszichológust, de nem érzem, hogy segítene. Komolyan néha az öngyilkosságon gondolkodom, elég sok embertől megkaptam, ha ilyen szenvedés az élet, akkor minek erőltetem? és sajnos igazuk is van. Na mindegy. Tehát a kérdés adott, mi a fene bajom lehet? Ez betegség, vagy csak tulajdonság?



2023. júl. 26. 17:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
39%

Talán elmehetnél egy pszichológushoz, mert láthatóan komoly dühkezelési problémáid vannak. Nem kell kifogásokat keresni, keresni kell egy szakembert, aki fogad.

Amennyiben nem kezeled a helyzetet, évtizedek múlva is ugyanitt fogsz tartani, amit gondolom azért te se szeretnél. Az egy dolog, hogy a saját életedet tönkreteszed, de félő, hogy másoknak ártanál.

2023. júl. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Második bekezdésben irom, hogy járok klinikai szakpszichológushoz. Máshova meg a deprimáló, élhetetlen városom miatt nem tudok menni.
2023. júl. 26. 17:16
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Hiába jársz egy szakpszichológushoz, nem a valódi problémáddal mész el hozzá, ezért nem is tud valódi megoldást nyújtani.
2023. júl. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy azóta sem javult a helyzeted.
2023. júl. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
50%

A kérdés kifejtését nem olvastam el, mert túl hosszú.

Rendelj online én is így csinálom a nagybevásárlást mert nem bírom a tömeget.

2023. júl. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Nem hiába járok. Az első alkalommal Ő is rájött, hogy itt nem a videojátékfüggőség a problémám oka. Igaz, hogy napi 16 órát ülök gép előtt és a nagy részében játszom, de szerinte ez jó, mert legalább lefoglal és ez a menekvési útvonalam a toxikus családi légkör elől (azt nem írtam ide, de sajnos tényleg az). És azt mondta, hogy semmi baj, hogy az addiktológián vagyok, mert Ő ilyen mindenes, tehát az igazi problémámhoz is ért.

Online rendelni drága. Anyám kis fizetéséből nem engedhetjük meg magunknak, meg amúgy is fura lenne, ha kocsival 1 percre van a spár és online rendelnénk.

2023. júl. 26. 17:31
 7/18 anonim ***** válasza:
46%
Én tudnék rajtad segíteni. Elküldenélek a szüleimhez. Apám embert faragna belőled maximum egy órán belül. Egyébként nyilvánvaló, hogy kamu a kérdés, mert ilyen a világon nincs és csak hergelni akarod a népet, de ha mondjuk bejönne az 0,00001% esély és igaz lenne, amit írtál.
2023. júl. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Senki nem tudna embert faragni belőlem. Visszakézből visszaütnék vagy visszaüvöltenék. És nem, nem kamu kérdés.
2023. júl. 26. 17:58
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Borderline zavarnál előfordulhat indokolatlan düh érzés de nem vagyok pszichologus. Mindenesetre valami van az biztos ezt te is érzed.elcsepelt válasz de tényleg ilyenkor sportolni kell elkezdeni. Levezetni a feszültséget
2023. júl. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
63%

#8 Fogsz te még a börtönben kikötni.Ha embert nem is, ott köcsögöt meg akasztott embert(magadat fogod) gyorsan faragnak majd belőled.

Én anyádék helyében már kibasztalak volna otthonról, egyből tudnád merre van az előre.Azon kívül nincs semmi bajod, hogy elkényeztetett és neveletlen vagy.Ezen 23 éves korban tényleg nem lehet segíteni.

Ismertem egy hasonló alakot mint te(egy iskolába jártunk), ő is a börtönben kötött ki.Ott szépen megszelídítették.Először is úgy elverték a böriben, hogy hónapokig kórházban volt.Utána visszavitték.Mióta kiengedték, érdekes mód olyan illedelmes lett.Azóta még dolgozni is sikerül neki.Állítása szerint erre volt neki szüksége, ott megkapta azt, ami kijárt neki.

2023. júl. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!