Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki erkélyes lakásban él,szoko...

Aki erkélyes lakásban él,szokott kiulni az erkélyre?Levegözni,gondolkozni?

Figyelt kérdés
dec. 20. 22:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk a faluban viszonylag sok erkélyes ház van, de soha nem látok rajtuk embert. Én biztos kiülnék naponta egy fél órára, persze csak jó időben :D
dec. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Igen. Kell a levegő.
dec. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
88%

Az erkélyen a hobbimnak hódolok: kertészkedek.

Ennek köszönhetően tele van virágföldekkel, cserepekkel, flakonokkal stb., szóval általában nem idilli a környezet az üldögéléshez 🙂

Egy átlagos napon szinte csak locsolni lépek ki, meg gyorsan végigfutom, melyik növény hogy áll, esetleg gyorsan végigporzom, ami olyan 😀

Jövőre, ahogy jó idő lesz, rendetrakok, de nagyon sok időt nem fogok ezután sem kint tölteni szerintem még egy darabig, mert addigra másfél éves lesz a kisfiam, és fóbiám van, hogy fel ne másszon valamire, ki ne essen...

Viszont mióta megszületett a gyerkőc, sokat vagyunk lenn az utcán, látom a szomszédokat, és meglepően sokan üldögélnek kinn ezt-azt csinálva. Sokan csak cigiznek+telefont nyomkodnak, de van olyan háziasszony is, aki kb. a főzéshez is ott készül elő (zöldséget pucol, húst vagdos stb.)

dec. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Én nem. Panelban lakom forgalmas környéken, sok a dohányos, feljön a kukaszag és szinte folyamatosan brutális a szmog.
dec. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs erkélyem, de ha lenne kiülnék. A friss levegőn (mivel nem nagy városban élek) gondolkozni a legjobb.
dec. 21. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek az erkélyen lenni. Tavasztól őszig kertészkedni, a kis balkonládákban és függő kaspókban lévő virágkompozíciókat rendezgetni, ápolgatni, nyári estéken a parkra nézve sörözgetni, gondolkodni, de szoktunk az erkélyen szépen megteríteni és kettesben ott reggelizni, ebédelni, néha gyertyafényes vacsorázni is. Volt amikor kis díszhalakat is tartottam az erkélyen egy fahordóból készült dézsatóban, csobogóval, növényekkel, az is nagyon hangulatos volt. Télen a cinkegolyókra repülő és csipegető apró kis színes madarakat is érdekes bentről figyelgetni. Karácsonyi szezonban szeretem led égősorokkal feldíszíteni, jó hangulatot varázsolni rá. Szeretem az erkélyt. Panel, 3. emelet.
dec. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Kitana. ***** válasza:
100%
Erkélyen dohányzom, kávézom minden reggel, este teázok cigi mellett, nyaranta meg valami ciderrel vagy hasonlóval szoktam kiülni. Meg alapból dohányozni kijárok napközben is. Télen is ücsörgök kint reggel/este hosszabb időt, csak ilyenkor felöltözöm rendesen, jobb időben ha van nálam valaki, velük is kint szoktunk beszélgetni.
dec. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Felülről a rongyot rázzák, a szonszéd meg mindig kint ül, társalogni akar, aztán az egész utca hallja.
dec. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyáron kiszoktam ülni olvasni, ha időm engedi.
dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretnék, de utcaftonti földszinti lakásban élek és ha kiülök, a jarókelők a képembe bámulnak :S
dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!