Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan kedveljenek az emberek?

Hogyan kedveljenek az emberek?

Figyelt kérdés

Új munkahelyre megyek január közepén. Szeretném, ha a legtöbben kedvelnének. Illetve úgy minden más helyen is szeretnék szimpatikus lenni az embereknek. Sajnos nem nagyon kedvelnek általában, mert keveset beszélek, nagyon kiülnek az érzelmek az arcomon, aztán ha mégis megszólalok, mert pont van mit mondanom, akkor meg néznek meglepetten és nem tudnak hova tenni. Igazából nem vagyok csendes, úgy mondanám, hogy nem beszélek, ha nincs mit mondanom, illetve kicsit feszengek új társaságban, de megnyílok egy idő után, csak nem 1-2 nap után.


Ti milyen embereket kedveltek meg egyből?


dec. 21. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Mivel saját magadat sem kedveled, nincs önbizalmad, így nehéz lesz másoktól ilyet várni.
dec. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha magadat tudod adni, bármilyen is vagy, akkor azt észre fogják venni az emberek, hogy nem feszengsz, nem akarsz másnak látszani, az már egy nagyon jó kiinduló pont szerintem.

Mindenki úgy sem fog kedvelni ez egyértelmű, nem is nagyon van ilyen ember, de általában aki önmagát tudja adni, játszmák meg maszkok nélkül, az az emberek többségének szimpatikus.

dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
58%

Úgy nem fog menni, ha mások szeretetéért sóvárogsz.


Én végzem am unkám, és akkor szólalok meg, ha kell, mert így sokkal nagyobb súlya van annak, amit mondok. A többi nem érdekel.

Nem a csendeseket utálják ki a munkahelyen, hanem 1. az antiszociális bukókat, akik köszönni sem tudnak 2. azokat, akik kibeszélnek másokat nyiltan.

dec. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem felesleges ezen évődni. Bemész, úgy viselkedsz, ahogy mindig, aztán vagy kedvelnek, vagy nem. Akkor se akarj más lenni. Ha van egy általános "okés" munkahelyi légkör, az nekem elég.

Én is csendes vagyok. Plusz kevés embert kedvelek, nehezen nyílok meg, de mondok neked valamit. Nem is érdemes sok emberre energiát pazarolni. Majd meg fogod látni. Ha pedig rájössz, hogy felesleges hajtani és magabiztosan elfogadod a dolgokat, tisztelni fognak érte.

dec. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!