Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tehetnék hogy kedveljenek...

Mit tehetnék hogy kedveljenek az emberek? (33 ffi)

Figyelt kérdés
Sosem voltak batátaim, sem barátnőm, semmi. Max olyanok álltak szóba velem, akiknek mindegy kivel vannak, kihasználtak, semmire se lehetett számítani tőlük. Már az oviban is kiközösítettek és azóta is mindenhol. Udvarias, kedves próbálok lenni mindenkivel, megbízható vagyok, nem is vagyok válogatós, max a nagyon arrogáns, beképzelt embereket nem viselem el. De minden normális ember undorral menekül a közelemből. Fogalmam sincs mi baja velem mindenkinek, és mégis mit kéne tennem, hogy elfogadjanak...
2023. jan. 3. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, csak élj a világban, legyél kritikus. Az önsajnálatot pedig hagyd abba. Ismerkedj nőkkel a neten, írj sablonleveleket, pecázz. Akár lehet komoly kapcsolatod is, vagy csak tapasztalatot szerzel.

Sok ember magányos, nem vagy ezzel egyedül.

2023. jan. 3. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%
Nyitni kell az emberek felé,ismerkedni,ismerkedni,és ismerkedni.minnél több és sokrétűbb emberekkel.Avközös dolgok összehozzák az embereket.
2023. jan. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudsz tenni semmit, nem lehet megszerezni mások szeretetét. Így születtél, fogadd el.
2023. jan. 4. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1; Igen, tudom, vannak rajtam kívül is magányosak, nők is, akiktől undorodnak mint tőlem. És ha nagyon erőlködék találhatnék is végtelenül elkeseredett nőt, akinek mindegy, csak legyen valakije. Ha mindketten visszataszítóak vagyunk, akkor vonzódni fogunk egymáshoz? Ez elég nagy ostobaság. Nincs ló jó a szamár alapon együtt lenni valakivel őrültség.


2;Én maximálisan nyitott vagyok, de senki sem kíváncsi rám, pláne nem akarnak velem semmit se csinálni.


3; Igaz. Csak dolgozni kell azon, h elfogadjam. Már egyszer sikerült. Aztán felforgatta az életem egy gonosz nő. Elhitette velem, hogy én is szerethető vagyok, ő szívesen lesz a barátom, kedvel, stb., ugyan sosem akart velem közös programot meg semmit. Fél évig írogatott hízelgő dolgokat végül is bíztam benne, akkor hirtelen szóba se akart állni velem, hiába írtam neki, hiába hívtam telefonon, és semmi magyarázat, csak annyi, hogy hagyjam békén, nem akar velem semmilyen kontaktot. Utólag kiderült, a barátainak mutogatta, hogy zaklatja egy csúnya szatír... Ja, át lettem verve, de az a fél év nem múlt el nyom nélkül. Értelmetlen, de újra remélem h elfogadnak az emberek, vágyok rá h elfogadjanak, de mindenhol az elutasítás fogad, mint mindig. Szar egy helyzet, depresszió :/

2023. jan. 4. 11:50
 5/6 anonim ***** válasza:
71%

Senki nem undorodik tőled, csak beképzeled. Menj el vegyél pár divatos ruhát, fodrászhoz menj be, kondizz egy kicsit, kirándulj. Neten meg rakj ki egy kólát beállított képet ahogy a nők 99,9%a teszi, mivel ők sem tökéletesek, nagyon nem.


Ronda ember nincs csak igénytelen vagy stílus szegény. Fel a fejjel.

2023. jan. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy annyira megkövült benned a depresszió és ez az ‘undorodnak tőlem’ dolog a korai rossz élmények miatt, hogy már ezek miatt is olyan embereket vonzol magadhoz, akik ezt erősítik benned? Sokat segíthet az önismeret, ha dolgozol magadon.
2023. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!