Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan származik a nők ruhavás...

Honnan származik a nők ruhavásárlási tulajdonsága? Miért jó felhalmozni? Miért van szükség annyi ruhára, amit lehet, hogy nem is hordanak?

Figyelt kérdés
dec. 21. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha jobban nézel ki, kedvesebbek veled, jobban kezelnek. Ehhez kell a meglepetés ereje is = nagy választási lehetőség.


Egyébként a férfiaknak meg szerszámgyűjteményük van de többségük az életben nem nyúl hozzá...

dec. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Főleg városi nők jutottak eszembe, ahol a nőnek 2, a férfinek 1 szekrénye van, és már a férfi szekrényébe is a nő pakolja saját ruháit.

Nem hinném, hogy a panel 8. emeletén tele vannak a férfiak szerszámokkal, garázsuk sincs.

dec. 21. 20:53
 3/13 anonim ***** válasza:
70%

Kérdezd ezt attól, akinél látod, hogy ez van.


Ha mered.

dec. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem tudom, pedig nő vagyok. Utálok ruhát vásárolni. Én azt hittem, ez ember függő, és nem a nemünk határozza meg, hogy ki mennyire szeret ezt vagy azt felhalmozni.
dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
42%

Ma dolgoztál, vásároltál, vagy pihentél. Este felbuzgott benned a nők iránti gyűlölet, és ki kellett írnod valamit, amivel bizonyíthatod magadnak, mennyire rosszak a nők.


Remélem a karácsonyod azért szép lesz.

dec. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%

Nagyon jó kérdések. Nőként ezt én is szeretném tudni. (Meg a férjem is 😅)

Az én esetemben az van, hogy van egy kis önbizalomhiány. Megteszik egy ruha, megveszem, majd mégsem merem hordani. Vagy felveszem egyszer és nem tetszik magamon, nem áll jól, legalábbis én úgy érzem, és a szekrény mélyén landol. Mert a legtöbb nő elégedetlen önmagával és persze elvárják tőlünk, hogy jól nézzünk ki, legyünk igényesek, adjunk magunkra, legyünk szexik, de ne túl szexi mert az már közönséges. Szóval nehéz. Ráadásul nem járhatunk egész évben ugyanúgy, nyáron szandál kell, télen csizma, minden ruhához más cipő illik stb, a férfiaknak sokkal egyszerűbb az öltözködés.

Egy férfi ismerősöm mesélte, hogy neki kevés ruhája van, de ezek a ruhadarabok egymással kombinálhatóak és mindenből több egyforma darab van. Azért, hogy ne kelljen felesleges időt fecsérelni az öltözködéssel, azt az időt hasznosabban töltse el.

Míg mi nők reggelente órákat töltünk a szekrény előtt...

dec. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
57%

"Míg mi nők reggelente órákat töltünk a szekrény előtt..."


Mi nők? Én is nő vagyok, és előző nap fejben összerakom, másnap mit veszek fel. Sőt, többet is, ha valamiért nem tetszik. TE, TE nő miért baszakszol a szekrény előtt. Hihihi.

dec. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
59%

7

Nem szó szerint értettem, ez olyan szófordulat a férfiak részéről, hogy mi órákat töltünk a szekrény előtt 😅😅😅

dec. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mindenképp essenek egymásnak a nők ezen kérdés alatt! :D
dec. 21. 21:55
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

"Nem szó szerint értettem, ez olyan szófordulat a férfiak részéről, hogy mi órákat töltünk a szekrény előtt 😅😅😅"


Ha nem szó szerint érted, akkor milyen időt spórol meg a kollégád? 3 percet?


És a férjednek üzenem, hogy normális nőt is elvehetett volna, nem a NŐK ilyenek, hanem az ő kis választottja.

dec. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!