Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vajon milyen megfontolásból...

Vajon milyen megfontolásból vesz valaki ilyen játékot ajándékba?

Figyelt kérdés

Ma láttam egy Kacka alarm nevű játékot..Vajon milyen megfontolásból vesz valaki karácsonyi ajándéknak egy kaki riadó fedőnevű játékot?

https://www.youtube.com/watch?v=KQgsbuT0eQo



#abszurd,repülő ürülék utánzat,mr.kaki
dec. 22. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:
79%

Van akinek ez tetszik.

Ha ismerősöd lennék, én megvenném neked karácsonyra. Hiszen látszik hogy igazából te pont erre vágysz :D

dec. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Viccből legfőképp. Szerintem gyereknek komoly szándékkal senki nem venné meg, esetleg baráti társaságnak iszogatós estéhez. Poén faktornak
dec. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2


Hát pedig a gyártó gyerekeknek szánta ezt a játékcsaládot...

https://www.youtube.com/watch?v=1KUqcyjwiPs

dec. 22. 19:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Poén. Gyerekeknek is akár, “nevelő” jelleggel. 2 féle felnőtt van: aki tud nevetni a wc témán, meg aki kínosan feszengve kerüli. Ez a gondolatmenet gyerekkorban alakul ki. Sztem nagyon gáz, h vannak emberek, akik inkább aranyeret kapnak, vagy maguk alá csinálnak, de nem merik megkérdezni, h hol a wc? Ha ők kaptak volna egy ilyen játékot anno, akkor ma sokkal lazábban kezelnék ezt a teljesen természetes kérdést.
dec. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vicces játék, jókat lehet röhögni rajta, hogy kinél fog kirepülni :)
dec. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!