Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Legnagyobb ellenséged az elméd?

Legnagyobb ellenséged az elméd?

Figyelt kérdés
dec. 24. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
13%
Nem, az elmém a jó barátom. Az ellenségem az ha másoknak nincsen elméje. Meg az még kell hogy egészséges életmódot folytasson az ember. Akkor az elméje jól működik, és nem bepörög mint azoknál akik meg se mozdulnak egész nap. Az ilyenek találták ki hogy az elme ellenség, pedig csak azért tűnik úgy nekik mert épp nem is működik az elméjük csak próbálkoznak mindig újraindítani, mert fáradtak hozzá.
dec. 24. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem, mert nem veszem túlságosan komolyan. Nem kell belebonyolódni azt kb ennyi. Meditálni kell, figyelni a légzést, és a tovaszálló gondolatokat :)
dec. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Akkor lesz belőle csak ellenség, ha harcba szállsz vele...
dec. 24. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
20%

Nekem az elmém a legjobb barátom. Akkor van baj, ha nem hallgatok rá.

De egyre jobban hallgatok, jók az intuícióim, nem angyalok feleslegesen, bár sokat gondolkodok de mindig megoldásra jutok.

Szerintem annak ellensége az elméje aki túl sokat agyal és téveszméket gyárt.

dec. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
20%
Sokszor túlgondolom a dolgokat, ok nélkül rossz kedvem van, Sokszor gondolkodok negatívan magamról. Szóval bizonyos időközönként igen. Mondjuk nekem depresszióm van. De! Az emlékeim, az eszem, az intuícióm sokat segít nekem.
dec. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
20%

Inkább a gondolkodásmódunk.

Minden fejben dől el.

dec. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
36%

Fúú de miért kellett mindenkit 0%-ra lepontozni. Mindenki a kérdésre válaszolt és elég értelmesen!!!

Ez itt a bármit mondasz rossz válasz c. vetélkedő műsor???!!!

dec. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
38%

"Ez itt a bármit mondasz rossz válasz c. vetélkedő műsor???!!!"

Igen, most a kérdező szerintem azt nézi hogy bírjuk e a strapát, számittteamááásokvéleménye holmi leszavazások, mert ha nem akkor zen-ek vagyunk. Ez egy spirituális teszt.

dec. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
19%
😅😅😅😭😭😭
dec. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!