Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha mondjuk van egy bántalmazó...

Ha mondjuk van egy bántalmazó aki rágalmaz es akit le akarok rázni a pszichologus miert ad alapot a bántalmazók hazugságainak manipulációinak?

Figyelt kérdés

A bántalmazók fenyegetnek fizikailag is jogilag is.

A sok stressz és félelem miatt már áldozatsegitokkel vettem fel kapcsolatot.

De ezek a pszichok még a pszichologust is felkeresték a hátam mögött rolam hazudgálni amit a pszichologus eltitkolt előlem, de még alapot is ad a hazugságaiknak.

És speciális szakterülete az áldozatsegítés.


dec. 25. 09:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%
A rendőrséghez kell fordulni ha fenyegetnek, nem valami szociális munkásokhoz. Nincs véletlenül valamilyen pszichés problémád, ami miatt csak beképzeled ezeket a dolgokat?
dec. 25. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
79%

Ha az állításaidat 100%-ban tudod bizonyítani úgy hogy a rendőrök nem röhögnek ki akkor irány a rendőrség.


Lipótmező sajnos már a múlté.


Orvos mikor látott utoljára a paranonia miatt?

dec. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Amikor késsel körözött engem a vátosban teloban orditva hogy hol vagyok mert megöl berohantam egy ismimhez szóltam a rendőrségnek hogy haza se merek menni, a rendőrséget csak az erdekelte ott van e az illető. Mondtam nem tudja hol vagyok (hülye lennék neki elmondani)

Erre közöltèk hogy csak arra vonulnak ki ha face to face van. Amugymeg nem kell neki felvenni a telefont.


Aztán már a segélyhívót is hívtam ugyanezt mondták. Tiltsam le.

Aztán volt amikor utcán sikerult elmenekülnöm a kezei közül berohantam a rendőrségre (jött utánam), a rendorségen azt mondták úljn le várjon mert senki nincs bent, addig a bántalmazó mutatta az ajtóban hogy nála van a telom menjek ki akkor visszaadja..

Kimentem visszaadta a rendőrség elott nem mert bántani de rámtapadt hogy menjünk csak el szépen nem mehetek be a rendőrségre..igy "hazakisért", azaz nem engedett sehova.


Aztán mikor házhoz kihívták öket es kijott a rendőr, előtte kèrdeztèk tőlem valoban baj van e, de ha előtte ilyet mondanèk hogy igen, akkor másnap agyonver. Amugy alap hogy áldozatot nem a bántalmazó előtt faggatunk, de ezt nem tartották be.

Igy rákényszerültem azt mondani nincs baj, aztán elmentek intézkedés nélkul.


A pszichologust ill álfozatsegítőket azèrt kerestem fel hogyan kell lerázni a pszichokat, mert ezeket nem lehet csak ugy hogy a képébe vágod hogy viszlát mert cserébe meg is ölhet, teljesen máshogy kell megszabadulni.

Ezen kívul a másik meg pl munkahelyen hazudgál rólam hogy kirúgjanak meg ilyenek.


A történet megoldódik minden, igazábol semmi nem érdekel most mivel minden a kezemben van, meg tudom oldani rendőrség nélkül is, kizárolag a pszichologus miatt van már csak kérdésem, hogy pont az az egyetlen egy akitöl végre azt hittem nem egyedul harcolok ilyenek ellen mindenféle segítség nélkül, akkor pont az az egy állítja a hátamba a kést a végén? Aki ráadásul áldozatsegítő területen van.(nane meg ezek)

dec. 25. 10:15
 4/26 anonim ***** válasza:
52%
Tehát te vagy a paranoid skizo. Ezt a kérdést itt neked senki nem fogja megoldani. Szedd a gyógyszereket, azok majd lenyugtatnak.
dec. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
68%

Bocs, de tényleg, pusztán a leírás alapján ez paranoia.


Szinte álomszerűen írod le az egészet: bármit csinálsz, semmi nem oldódik meg, szinte már karikatúraszerűen, közben pedig egy arctalan senki követ.

Egy valós történetet, illetve egy mentálisan egészséges ember így írná le: "xy, volt férjem, szektatársaim stb. rendszeresen zaklattal azzal, hogy ...". Nálad pont a releváns részletek hiányoznak.

dec. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

Mondd a megölt nőknek, meg a kinyomott szemunek hogy paranoia.

Az aldozatsegitok is szóltak hogy bármeddig fejlődhet egy ilyen a végső fejlet hogy meg is öl.

Látják ők is hogy percenkènt hivott mint egy őrült. Tudják, hogy nem normálisak ezek.

dec. 25. 10:29
 7/26 anonim ***** válasza:
66%
Nekem inkább úgy tűnik hogy te nem vagy normális.
dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
73%

"Mondd a megölt nőknek, meg a kinyomott szemunek hogy paranoia."

. Nekik nem mondom, mert ők életszerűn írtak le valóságos problémákat, és tudjuk jól, hogy mi történt velük.

Meg egyébként halott emberekhez nem szoktam beszélni.


Egyébként ki az, akinél "a végső fejlet hogy meg is öl"? Az eredeti kérdésben több személyről volt szó.

dec. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Akkor beszélj veluk hány anyának is nyújtanak jelenleg szállást akiket ki kellett menekíteni. Ebben ők a tapasztaltak. Nem te.

Az ilyeneket mint te ugy összeraknám velük egy szobába es amikor majd az életedért imádkozol lenne nagypofád.

dec. 25. 10:39
 10/26 anonim ***** válasza:
15%
Megoldás a bántalmazók ellen: Ki kell őket kötözni, megcsikizni huzamosabb ideig a talpukat. Beválik.
dec. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!