Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek mit jelent ez q mondat?:...

Kinek mit jelent ez q mondat?: NE BECSÜLD ALÁ MAGAD? Ki mikor érezte magát úgy, hogy nem ér semmit, haszontalan, és így tovább?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Köszönöm, aki elolvassa. Én egy hónapja elveszítettem a munkahelyemet, eléggé konfliktusosan. Vagyis jelenleg még táppénzen vagyok, de igazából szét lettem alázva, és rettegek hogy nem fogok munkát találni és egy haszontalan kis semminek érzem magam. És mondja ismerősöm, hogy : NE becsüld így alá magad, meg lesz majd jobb is. De ez nem csak sablon?


Ki mikor volt így és ér valamit ez a mondat, elhiggyem hogy többet érek mint aminek néznek és felállok, lesz munkám? Van egy Fiam, természetesen Őérte mindent. Nem siránkozni jöttem ide, de olyan egyedül vagyok és most írtam ide. Nem szeretem a Karácsonyt sem. "Egyedül ". Fiam a szobájában, de nálunk olyan nap ez a nap, mint a többi. Nem konkrétan munkahelyi példát kérek, ha vki ír, hanem legyen párkapcsolat, hogy csúnyát mondtak rá és nagyon magára vette vagy bármi ami az életben megtörténhet valakivel.



dec. 25. 11:40
 1/2 anonim ***** válasza:

A CBS Reality (Európa) az év végén bezár.

[link]

dec. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kb.: Hozd ki magadból a maximumot, ne képzeld azt, hogy puhány vagy.
dec. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!