Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mire érhette ezt az ügyvéd?

Mire érhette ezt az ügyvéd?

Figyelt kérdés

....,,Maga nagyon tehetséges" ....


Semmit nem mondott hogy miért vagyok az.


Pedig rákérdeztem miért mondta ezt. De csak nézett rám.... Ez egy meghatalmazott ügyvéd volt aki ezt mondta nekem. Bonyolult lenne leírni az ügyet, ezért bele se kezdek ebbe mert reggelig írhatnám és úgy se értenétek. Úgy hogy én a történetet hagyom. Engem inkább az érdekelne egy ügyvéd miért ejt ilyent ki a száján? Nem baj, nem is azért írtam hogy baj lenne, csak nem tudom ezt mihez hozzákötni. Nem tudom hogy nála mit jelent a tehetség.


8 osztályom van és egy befejezetlen szakmám. A bűncselekmény ilyen számítástechnikai dologról van szó. Nem vagyok kiber tudású szakember. Ezt azt tudok, olyan alap dolgokat amit megtanultam még a suliba. De ettől mitől lennék én tehetséges?


Lehet a bűncselekmény elkövetésének jellegére gondolt? Hogy nem érti hogyan követtem el a bűncselekményt?


Mert a telefonokban nem találtak a rendőrök semmit, pedig az egyikről ment el egy fenyegetés. Konkrétan egy Ip cím állt a rendelkezésre ami az enyém. Elrejtettem magam VPN Programon keresztül. Konkrétan semmit sem találtak a nyomozók és az ügyészek. Az ügyvéd szerint egy Ip címmel senkit sem lehet elítélni, mivel az nem kellő bizonyíték. Itt az elkövetéséhez használt eszköz is kellett volna. Na azt is lefoglalták de abba a vpn programnak hála nem találtak semmit benne. Egyedül az Ip cím alapján gyanúsítanak. Az pedig nem elegendő bárkit is elítélni. Amikor bent voltam a börtönbe akkor lett meghatalmazott ügyvédem és amikor legelsőnek bejött látogatásra akkor mondta nekem hogy: "Maga nagyon tehetséges...... ''


Lehet átnézte a papírokat? És látta az elkövetés módját?


Sok külföldi Ip cím volt kb: Egy oldal. Másodpercenként változtatta a program az Ip címeket. Persze hulye eszemmel nem figyeltem hogy nem az én hálózatomst kellett volna használni, hanem valami kávézójét..... Na mindegy.


Szóval nekem nem mondott semmit az ügyvéd pedig rákérdeztem többször is miért mondta. Valaki sejti azt miért mondta? Mert én nem. De kíváncsi lennék arra hogy te szerintetek miért mondta ezt? Köszönöm.


Azóta megszüntették velem szemben az eljárást, felmentettek véglegesen bizonyítékok hiányára hivatkozva. De ez a mondat nem törlődik kia gondolataimból hogy kért mondott ilyent. Köszönöm!



2023. jan. 23. 05:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Kerdezo! Keves iskolat vegeztel,megis tuljartal a rendorseg eszen. Ez tehetseg. Sot meg az ugyveded se tudta volna megoldani,amit te meg tudtal.


Tobb a paraszti eszed (a magadtol valo eszed),mint neki es ezt csodalja benned.

2023. jan. 23. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Komolyan? Pedig 8 osztályom van és nem nehéz egy Ip cím változtatóval elrejteni magunkat vpn.... Amit írtál az annyira jó lesik. Köszönöm
2023. jan. 23. 06:43
 3/7 anonim ***** válasza:

Tanulj vmit es keress penzt vmi olyanbol,amivel nem kap el a rendorseg. Azaz legalis. Csakis te tudhatod,mi az,ami erdekel .


Ne vesztegesd el az eszed. Az egy ritka nagy ertek manapsag.

2023. jan. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2023. jan. 24. 06:29
 5/7 A kérdező kommentje:
De én nem gondolnám ezskkors tehetség lenne 😀😀 csupán logika és ész kell hozzá....
2023. jan. 24. 07:32
 6/7 anonim ***** válasza:
Levike... menj vissza a börtönbe.
2023. jan. 24. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem levike vagyok
2023. jan. 24. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!