Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szeretek annyira másokat...

Miért szeretek annyira másokat idegesíteni?

Figyelt kérdés
Nem értem miért okoz jó érzést, ha tudom, hogy a másikat felidegesítem pl. azzal ha úgy szólítom, ahogy nem szereti és direkt úgy szólítom mert annyira bírom amikor felcsattan rá és kiakad. Ez normális?
dec. 25. 12:49
1 2
 1/19 anonim válasza:
60%
Mert hülye vagy, esetleg az unalmas életedbe így viszel színt...
dec. 25. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
63%
Mert még nem tart ott az életed története, hogy a rengeteg negatív akciódra megérkezzenek a szükségszerű válaszreakciók. De majd eljön az az idő is. Ha kicseszel valakivel, az illető azt megjegyzi és előbb-utóbb törleszt majd valahogyan. Onnantól majd nem fogod annyira szeretni a kis hobbidat.
dec. 25. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%
Mert gyerek vagy.
dec. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Gáz, hogy te ezt élvezed mindaddig, amíg valaki ki nem fogja 1* erélyesebben fejezni feléd a nemtetszését a viselkedésedre vonatkozóan. Én visszakapcsolnék vagy 2-vel.
dec. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Szervizmérnök úr ***** válasza:
59%

Volt ilyen osztálytárs általánosban és középiskolában is.

Borzasztó visszataszító, szánalmas lelki sérültek ezek, szüleik által elrontott nyomorékok.

Érteni sem lehet, hogy miért volt jó neki megveretni magát, a kis hülyének. Mazochizmus.

dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Nem, nem normális dolog. Még most nem érzed a súlyát, majd akkor fogod, ha az emberek szép lassan elfordulnak mellőled. Vagy egy olyan személy olvas be neked csúnyán aztán fordít hátat, akit szeretsz.
dec. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
44%
Inkább azon gondolkodnék ha én tenném ezt, hogy miért ezt a módszert választom arra, hogy ideiglenesen a figyelem középpontjában lehessek.
dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Addig-addig, míg valaki majd beveri a pofád. Majd átrendezik a fogsorodat, azt nem lesz ekkora a pofád.🤭
dec. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
24%
Ezt az ember jóesetben általános vagy középiskolás korára már kinövi.
dec. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Furcsa még, hogy nem mindnekivel van ez így, csak azokkal akiket nem bírok vagy a dolgokkal ami idegesíti nem értek egyet. Pl.: van egy ismerősöm aki amint leír messengeren egy mondatot azonnal kitörli, mondván, hogy nem hagy magáról neten információt, van hogy még azelőtt kitörli, hogy elolvasnám és ez engem annyira idegesít, hogy ezzel szivatom különböző formában, pl.: kigúnyolom ezt a kattanását mindenféle módon, meg alapból a srácot se csípem és ez olyan elégtétel. Úgymondd egy revans ami miatt ő meg engem idegesít.
dec. 25. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!