Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha, azt mondom bárkinek, hogy...

Ha, azt mondom bárkinek, hogy nem szeretnék gyerejet, mert nem szeretem őket, sőt mi több, taszítanak és idegesítenek, miért az at első reakciók egyike, hogy "te is voltál idegesítő gyerek"?

Figyelt kérdés

Hisz én nem kértem a szüleim, hogy csináljanak meg, és hogy tolerálják hogy idegesítő gyerek vagyok, ez az ő döntésük volt, mivel ők szeretik a gyerekeket, és ezáltal idegesítőnek sem találják őket.

Ez milyen érv akar lenni?


2017. febr. 12. 13:32
1 2 3 4
 1/40 A kérdező kommentje:
Uhh, bocsánat az elírásokért, telefonon írtam ki, és utólag tűnt csak fel
2017. febr. 12. 13:34
 2/40 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem érv, csak könnyü odamondani. Nem kell rájuk figyelni és kész.
2017. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
45%
Ne mondj ilyeneket az ismerőseidnek hisz ez bántó. Én ugyan ilyen véleménnyel vagyok róluk de nem hangoztatom. Egy pár óráig csak el vagy velük. Egy gyerekes persze hogy védeni fogja a gyerekét ha undorító és idegesítő jelzőkkel illeted.
2017. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
78%
Az emberek olyanok, ha nincs bajuk akkor generálnak maguknak. Bárkibe belekötnek akibe lehet. Nem kell megosztani ilyen infókat és nem fognak szekálni sem.
2017. febr. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező, ez nem érv, hanem beszólás... aztán az ember a vérmérsékletétől-helyzettől függően vagy visszaszól, vagy odébb megy.
2017. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
78%
Ez nem érv, nyugi, egyszerűen a legtöbb ember még mindig nem képes elfogadni, ha valaki nem a társadalmi elvárásoknak akar megfelelni, hanem saját maga dönt a gyerektelen élet mellett.
2017. febr. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

Nem mondogatnék magamtól ok nélkül ilyeneket, csak mikor a kéretlen véleményükkel bombáznak rokonok vagy ismerősök, hogy igenis az anyaság a legcsodásabb a világon, és hülye vagyok ha nem akarok részt venni benne, akkor már elmondom az okát, hogy miért nem akarom.

Amúgy köszönöm a válaszokat, felfele pontoztam mindenkit.

2017. febr. 12. 13:47
 8/40 anonim ***** válasza:
17%

Szar érv valóban. Én azzal érvelnék inkàbb,hogy fel fogsz nőni te is,lesz egy komoly kapcsolatod,aztàn lehet megjön a kedved.

Nem tudom hàny éves lehetsz,de én is ezt mondtam 20 évesen. Felnőtt fejjel csodás dolog az anyasàg.Ha megváltozik,ha nem ez az érzés a te dolgod.

2017. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
73%

Kérdező, csináltass egy ilyen feliratú pólót mielőtt az ilyen rokonok közé mész:

[link]

:))

2017. febr. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
16%

Majd ha elmulsz 16 (szellemileg) akkor talan maskepp fogod latni. Vagy mindig igy maradsz es nem.


Ez egy taplo beszolas, taplosagot kapsz erte cserebe.

2017. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!