Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az osztrákok milyenek?

Az osztrákok milyenek?

Figyelt kérdés
Hogyan viszonyulnak a magyarokhoz? Nehéz velük barátkozni?
dec. 25. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:
82%

Én úgy tapasztaltam, hogy kedvesek segítőkészek, ha munkáról és beilleszkedésről van szó, de nincsen meg aza közvetlen barátság mint a magyaroknál, hogy gyere meghívlak egy sörre, vagy kertipartira.

Jópontnak tekintik ha tudsz angolul, de ragaszkodnak a saját anyanyelvükhöz.

Ha valaki hosszabb távon szeretne náluk maradni, akkor igenis ráfogják erőltetni a németnyelv megtanulását. Ha rendesen és becsületesen dolgozik valaki Ausztriában, akkor egy nagyon megbecsült tagja lesz a cégnek.

Többszázezer magyar él kint, és kb... ugyan ennyi ingázik napiszinten.

Nagyon sok inden máshogyan működik Ausztriában, mint nálunk az országban.

Bár saját ingatlant, elég kevés esély van rá, hogy valaha is venni fogsz, mert az ingatlan árak nagyon durván magasak.

dec. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%
Osztrákok milyenek? Emberek 🤷🏻‍♀️
dec. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Vettem már néhány dolgot osztrák hirdetési oldalról, ezzel kapcsolatban találkoztam néhány teljesen idegen osztrákkal. Mindegyikkel pozitív tapasztalatom volt, segítőkészek voltak. Dolgozni is szoktam kint, olyankor is rendesek voltak akikkel eddig találkoztam
dec. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha megfigyeled, akkor minél jobban élnek egy adott országban, annál kevésbé borúlátóak, ergo annál közvetlenebbek és kedvesebbek lehetnek.


Csak, hogy értsük. Magyarországon a nagy átlag 1000 eurót keres.

Az osztrákoknál az átlag min. 2000-2200 euró. Kétszer annyit keresnek, ergo jobban élnek, tehát nem gyűlölködnek, nem irigykednek, mert minek? Az önzés, az irigység sokszor éppen amiatt alakul ki az emberekben, mert nekik is kell az adott dolog, de valamiért ők nem tudják megszerezni, ezért irigylik mástól. Akinek megvan mindene ami kell, és kényelmesen is elég megdolgozni érte, az miért legyen depis.

Ránk magyarokra azért is jellemzőek ezek, mert mi nem keresünk annyit, hogy kényelmesen éljünk belőle, tehát sokkal depisebbek és rosszindulatúak vagyunk.


Persze önző és irigy emberek minden országban vannak, nem azt mondom, csak ha arányokat nézzük, akkor tényleg az van, hogy ahol jól élnek, ott kevésbé rosszkedvűek az emberek.

jan. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!