Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolnak az osztrákok,...

Mit gondolnak az osztrákok, németek magukról?

Figyelt kérdés

Idejön Magyarországra, lenézi a magyarokat, elkezd karattyolni aztán természetesnek gondolja hogy itt majd mindenki tud németül. Mire fel? A német mióta világnyelv? Ha meg közlöd vele, hogy nem beszélsz németül akkor meg vágják a pofákat, meg szájsze meg ilyenek.


Ezzel az erővel én is elvárhatnám, hogy ott is beszéljenek magyarul, nem?


2021. okt. 28. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Osztrák marhapásztorok azok :)
2021. okt. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha egy soproni étteremben kezd el németül beszélni a pincérhez, akkor szerintem elvárható a nyelvtudás. Nyilván egy Budapest külső kerületében levő kisboltban nem kellene azt hinni, hogy mindenki beszéli a németet.
2021. okt. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Engem a felsőbbrendűség zavar, hogy idejön és automatikusan neki áll németül karattyolni, mintha az itt valami hivatalos nyelv lenne, ez akaszt ki, hogy ő ezt természetesnek gondolja. De gondolom, ha kimegyek Bécsbe és nekiállok magyarul beszélni és felháborodok, hogy ő márpedig miért nem beszél magyarul akkor én érezzem magam szarul?
2021. okt. 29. 00:25
 4/9 anonim ***** válasza:
69%

Én alapvetően normálisabbnak gondolom őket, mint magunkat, de nemrég voltam Berlinben. Pár tíz másodperccel a megállás előtt állok az ajtó előtt, kapaszkodok (nyilvánvaló, hogy le akarok szállni), fogja magát a vénember és lecsapja a kezem és előttem szál le... Azt hittem hasba rúgom...


De ettől függetlenül ez még mindig nem olyan, mint a hajléktalan, aki a Fidesz propaganda hatására meg akar verni, mert szerinte én homoszexuális vagyok

2021. okt. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
43%

Utálom őket én is, de nem vagyunk egyedül, a világban nem túl népszerűek.

Gondoltam begyakorlok egy mondatot németül, ami annyit tesz, hogy nem volt elég, amit műveltetek a II. világháborúban? Megöltetek sok százezer Magyart, mi kell még?


Angol nyelven bsztatják őket rendesen pl a youtube-on, ami egyértelmű német video. Amerikaiak, Angolok nem felejtenek. Pláne a Franciák, Lengyelek, stb.


Próbálják kompenzálni a görénységeiket a turbóliberál stílusukkal, de ez csak a felszín.

2021. okt. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Itt élek Ausztriában, egy ilyen embert nem láttam, ellenben görény magyarokat, azokat ezrével. Én már lassan ott tartok, hogy mikor kérdezik, hogy honnan jövök, le fogom tagadni, hogy magyar vagyok. Még mindig értelmesebbek az osztrákok, többnyire.
2021. okt. 29. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem átlalába véve normálisabbak a magyaroknál. Ennek a cigányok jobban zavarnak...
2021. okt. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenhol a világon vannak jó arcok és gyökerek is. Nem lehet kijelenteni, hogy egy nép ilyen vagy olyan lenne.
2021. okt. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Legyen az ember bármien nemzetiségű,ha embernek született akkor valójában az is. Hülyén ki fejeztem.(Rövidítve)-A belső értékek számítanak.


Nem tudom mondhatom e úgy,de sajnos ien a vilag

2021. dec. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!