Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyunk nárcisztikus...

Miért vagyunk nárcisztikus nemzet?

Figyelt kérdés
dec. 27. 10:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%

Egy indoklást még tegyél mellé, mert ez így egy általánosító állító kérdés.

"Miért vagyunk nárcisztikus nemzet?"

Nem vagyunk nárcisztikus nemzet. 100 esetből 99-nél töltelékszó (vagy szinonima a mérgező, arrogáns emberekre) a "nárcisztikus".

dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Proli gőg. Rengeteg a rendkívül ostoba magyar, nagy magabiztossággal vegyítve.
dec. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Noren1989 ***** válasza:
30%
Nem tudom, Bástya, hogy te hol élsz, de a magyar embernél kevés utálja jobban magát...
dec. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
A nárcisztikus sem szereti magát, ezért próbál megfelelni egy valótlan és túltolt énképnek. Nincs ellentmondás.
dec. 27. 11:57
 5/18 anonim ***** válasza:
36%
Mi alapján állítod, hogy azok lennénk?
dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
41%
Mert Magyarországon átlag felett van az alkoholizmus, sok volt az alkoholista apa, és vacak család, nyomorgás. Emellett elhízásban is jeleskedünk, ott vannak az elhízott szülők, köztük is sok a testileg-lelkileg egészségtelen, akik a gyereken vezették le. Emiatt is sok a traumatizált ember, ezek egy része aztán nárcisztikus lesz.
dec. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
90%
Rafinériából.
dec. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Meg a rejtett nárcisztikusok azok tagadják hogy azok.
dec. 27. 13:58
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem csak a rejtett tagadja, bár a rejtett nárcisztikus egy trükkös dolog alapból is. De a grandiózus is tagadja ha már nagyon benne van, sőt kikéri magának, még saját maga is elhiszi hogy vele minden rendben van és a világgal van a baj. Szóval szemben menni az autópályán miközben a többiekre hőbörögni.

Most így ebbe kicsit jobban belegondolva, hogy Brüsszel meg a teljes nyugat az ellenség sok magyar honfitársunk fejében, miközben ők egy lyukból hörögnek kifelé, hát... Meg ez hogy grandiózus szociopata nárcisztikus vezetőt imádnak és bálványoznak több mint egy évtizede. Meg hogy a legtöbb magyar soha semmiben nem hibás, mert hát a trianon, az eu, az aktuális történelmi helyzet, körülmények áldozatai blablabla. A folyamatos mutogatás másokra, és a hibák el nem ismerése. Szóval igen, lehet benne valami. Sőt, még a mártírszerep is megvan, lásd himnusz.

Egyébként az elmúlt 13 év életkörülményei + propaganda hatása szerintem rengeteget rontott ilyen téren is az emberek fejében lévő eddig se túl fényes állapotokon is.

dec. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
40%

Már majdnem nyomtam egy zöld pipát, de inkább egy piros X-et.


Én nagyon rühellem azt a primitívizmust, amikor minden rosszat a kormányra fognak, akár van köze hozzá, akar nem, és minden romlást 2010 utántól számolnak. Tudtad hogy a taxis blokád, az öszödi beszéd és a nagy gazdasági világválság pl. 2010 előtt volt? Hogy a rendszerváltás előtti időket már ne is emlitsem.


Ennél jobban már csak azt a primitívizmust utálom, ami majd ezután jön, hogy megkapom, hogy fideszes vagyok, csak azért, mert szólok, hogy 2010 előtt is voltak bajok, ahogy nárcisztikum is.


Hiába. Ide "fejlődött" az "aki nen velünk az ellenünk" eszme. 👏👏👏👏👏👏👏

dec. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!