Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az angolok (más európai...

Az angolok (más európai népekhez képest) meglehetősen különcök?

Figyelt kérdés

2022. júl. 4. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Miben nyilvánul meg, vagy mire gondolsz, mint különcség?

Amúgy nem azok. Mondjuk a magyarokhoz képest, a vadidegenek is kedvesebbek (de találkoztam már alpári, bunkó angollal).

2022. júl. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Nem érzem őket különcnek. Minden néppel kapcsolatosan megvannak a sztereotípiák - ezek max. részben igazak. De semmi extra nincs az angolokban.
2022. júl. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 meszike91 ***** válasza:
25%
Sok tekintetben igen.
2022. júl. 4. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Ha már történelem témában irtad a kérdést akkor ebből a szempontból igen. Az, hogy egy szigeten éltek okozott egy izolációt ami azt okozta, hogy mindig "különcködtek" egy picit. Gondolj bele Cromwell leváltotta a királyt és meg is ölte, de egyszerűen a többi európia királyság nem tudott semmit tenni Cromwell ellen míg mikor később hasonló események történtek Francia országban számos fenyegetést kaptak, hogy erővel segítik a királyt a trónra.
2022. júl. 7. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Emberi tulajdonságok téma, nem történelem. A kérdésre válaszoltam, Angliában élek, 0%-os a válaszom. Van-e még értelme válaszolni ide? Első voltam
2022. júl. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!