Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony, vékony alkatú...

Alacsony, vékony alkatú szingli nők, nektek milyen tipusu férfiak tetszenek?

Figyelt kérdés

dec. 27. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
A gazdagok.
dec. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Az 1-es (incel) válaszoló válasza szokás szerint hülyeség és provokatív.
dec. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Magas barna férfi felemás cipőben. :)
dec. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Pl. nem vagyok annyira alacsony 165cm vagyok.

Ideál nem túl magas, ne legyen 190-200cm. Olyan 170-180cm közötti. Szintén vékony testalkata legyen. Nem kifejezettem tetszenek a duckóbb férfiak. Ápolt, tiszta megjelenés. Legyen stílusa, ne mackónadrágban jelenjen meg egy randin.

dec. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Vékony/sportos.
dec. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

Típus mindegy, nekem tetszett vékony, kövér, izmos, hosszú hajú, rövid hajú, szakállas, borotvált, az egy közös az volt bennük, hogy magasak voltak. (178 felett.)


Nekem ez az egy dolog van a külsővel kapcsolatban, amire felkapom a fejem.

dec. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A nagydarab pasik tetszenek, vagy izmos legyen, vagy mackòs. A véknyak nem jönnek be. Volt vékony pasim, de abba nagyon szerelmes lettem, azért kezdtem vele. Amúgy meg, ha valamivel megfog akkor nem tudom úgysem megmondani, hogy mi jön be, és miért szeretem.

Az anyagi helyzete nem érdekel, sőt nálam kizárò ok, ha valaki tehetősebb. A nagyképű embereket is gyűlölöm.

Magasság mindegy. Jelenlegi pasim alacsonyabb, mint én 3 centivel, de nem zavar.

Hajszín is mindegy. Nekem a vörösek is bejönnek.

dec. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!