Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Találkoztatok már...

Lányok. Találkoztatok már olyan pasival, aki szingli volt, de mégsem tudtátok valami oknál fogva megközelíteni?

Figyelt kérdés
Miért nem sikerült?

2023. szept. 28. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
47%

Rájöttem hogy b.lfasz.

Volt egy srác aki tetszett mosolyogtam rá, leültem hozzá beszélgetni, jóformán nyomultam,(ráadásul szórakozóhelyen szexisen felöltözve) de semmi érdekes, vmi haverszinten kezelt csak.


Aztán vmi haverja mondta el neki hogy nekem ő tetszik, es akkor világlott meg csak és kezdett viszonozni.


Aztán fokozatosan jottem rá arra hogy egyáltalán nincs képben semmivel, teljesen másrol beszélt is állandoan ami a szitukhoz se illik pl diszkóban a teafőzésről nagy komolyan, valahogy tisztara kiábándított.

2023. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A tea főzés fontos. :D
2023. szept. 28. 19:38
 3/10 anonim ***** válasza:
39%

Az tényleg, nálam fontosabbnak tünt🤣

Kegyetlen a tag:D

2023. szept. 28. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%
Mert egy skizofrén szociopata volt. Itt ismerkedtem meg vele. ^^
2023. szept. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Kitana. ***** válasza:
0%
Persze, nyilván nem jövök be mindenkinek. Pl volt egy crushom, akinek a 40 éves milfek jöttek be, fiatal srác volt, de valahonnan mindig kerített magának valami idősebb szingli anyukát, akik ráadásul mindig ugyanúgy is néztek ki, szóval lehetett látni, mire bukik :D (Tehát nem volt mindig szingli, amikor ismertem, de volt olyan időszak is.) Nem nyomultam rá soha, mert olyannak ismertem, aki úgyis lépne, ha akarna valamit.
2023. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Igen, egyetemről az egyik phd hallgató, nem sokkal volt nálam idősebb. Oktatott is, így nem is lett volna etikus, nem tudtam mit kezdeni a helyzettel.

Bánom azért, elkaptam volna néha gyakorlat után.

2023. szept. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Igen. Először haverként kezelt. Hallgathattam,hogy kibe szerelmes,reménytelenül vagy viszonzottan. De feltűnt,hogy a vége minden sztorinak az,hogy a csajról kiderült,hogy hülye, vagy hogy a csaj nem volt neki elég szép. Ez ment évekig és azóta sincs kapcsolata. Nekem ő tetszett az elején, de aztán letettem a dologról mert valahogy úgy éreztem,előbb utóbb én is megkapom,hogy vagy hülye vagyok vagy ronda.
2023. szept. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
7: arra nem gondoltál hogy ez szimplán "savanyú a szőlő" effektus? Ha a csajt nem kaphatja meg, persze hogy talál valami rosszat benne hogy ne fájjon neki annyira...
2023. szept. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Akit megkapott, 2 hét után már róla is kiderült, hogy miért hülye.
2023. szept. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Volt már ilyen, de valahogy levegőnek néztek és utána összejöttek mással.
2023. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!