Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Régen cikinek számított, ha...

Régen cikinek számított, ha valaki kopasz volt?

Figyelt kérdés
Az idősek sokszor úgy mondják régen, a rendszerváltás előtt csak a börtönviselt emberek voltak kopaszok és tetováltak, a szakáll sem igazán volt elfogadott. Ma meg sok fiatal is tolja le kopaszra a haját, kvázi divat lett. Amennyire tudom ez a tesztoszteron szinttel is összefügg, szóval erősebb férfi, aki kopaszodik, de szerintem úgysem szép, nekem a kigyúrt, kopasz alakokról a kidobó emberek jutnak eszembe. Vannak viszont nők, akiknek ez tetszik.

dec. 27. 19:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Akkor is kopaszodtak férfiak. Ez genetika.


A direkt kopaszság nem volt divat. De voltak, akik tüsire vágatták a hajukat.


A tetoválás csak a bűnözőkre volt jellemző.

dec. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
60%

Én 23 leszek és tökre megy el a hajam ami nagyon zavar. Régen nagyon sűrű és dús hajam volt.

Próbálom elfogadni hogy hamarosan már hajam se lesz. Sajna nem lehet vele mit csinálni

dec. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
45%
Ciki az most is.
dec. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Nem volt ciki. Rákosi Mátyásnak sem volt haja. Genetika meg hormonok.
dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
a magas tesztoszterontól a fej hátsó részén kopaszodnak a férfiak, nekem sok más emberhez hasonlóan Mickey-egeres kopaszodás jutott a fej két oldalán elől. inkább letolom 9 milisre mert nagyon nem néz ki jól hogyha nő. igazából régen is az játszott mint ma, van akinek jól áll, valakihez pedig nagyon nem
dec. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
82%
5, hogy néz ki, ha nől? Befedi a kopasz részeket vagy nem igazán?
dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Régen sem Nem tudom, honnan szeded ezt a rendszerváltás előtti sületlenséget.
dec. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#3 ciki vagy nem ciki ez van. A kopasz ferfiak nagyrészét egyáltalán nem érdekli, hogy mit gondolnak róluk más emberek...
dec. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Moldova Györgynek például azt tanácsolták, nősüljön meg, amíg teheti, mert kopaszon már nehezebb lesz.
dec. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"A direkt kopaszság nem volt divat. De voltak, akik tüsire vágatták a hajukat."


A nyolcvanas évektől. Előtte csak a fegyencek és a sorkatonák, kényszerből.

dec. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!