Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kötelező, vagy hagyomány, a...

Kötelező, vagy hagyomány, a következő 1 éves céljaimat kitűzni január 1.-től, vagy akár holnaptól is elkezdhetem, hiába még 2023 van? Nektek melyik lenne a jobb alternatíva, ti hogy szoktátok?

Figyelt kérdés

Lényegében, nálam akkor december 30.-tól kezdődne 1 év, a céljaim eléréséhez.

vagy már várjam ki ezt a 2 napot?



dec. 29. 12:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
fú paszmek, ennyire egy ostoba kérdést
dec. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd, mindek várnád meg..
dec. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy az év bármely napján kitűzök valami célt, ha úgy adódik. Nem kötöm semmihez. A január 1-ei fogadalmosdi meg baromság.
dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindenképpen várd meg, különben elvisz a piros-fehér-zöld matyó hímzésbe öltöztetett hagyományrendőrség!
dec. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kotelezo sajnos, kulonben nem teljesul a varazslat
dec. 29. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szomorú, hogy valakinek ennyi az agyi kapacitása.
dec. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én december eleje óta vagyok józan, és azóta diétázom.

Karácsonykor megszegtem a diétám, és ittam is, valószínűleg meg fogom szegni a diétám dec.31-én, és piálni is fogok, aztán majd elsején szépen visszaállok ismét.

Ha neked fontos, hogy egy konkrét dátumhoz ragaszkodj, akkor legyen január 1, de szerintem jobb, ha már most elkezded szoktatni magad az új életstílushoz. És nem baj, ha szilveszterkor, vagy máskor elhasalsz, másnap újrakezdheted.

dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!