Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak normális Gergelyek?

Vannak normális Gergelyek?

Figyelt kérdés

Őszintén tetszik a név, szívesen adnám a gyerekemnek, de az igazság az, hogy az összes Gergely/Gergő személyisége valami miatt taszít!

Ti hisztek abban, hogy a név kötelez?



dec. 29. 21:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nekem a Gergely ismerőseim jó fejek:D Én a Szabolcs névvel vagyok így. Nagyon tetszik, illene is a párom vezetéknevéhez, de csak bolond Szabolcsokat ismerek.
dec. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meg a Gáborokkal vagyok így. Nem akarok megsérteni senkit de kicsit olyan fogyatékosan idióták akiket ismerek.
dec. 29. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne lennének.

Kifejezetten sok van belőlük.

dec. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Gergely ismerőseim (3 van, aki hirtelen beugrik) mind simlisek. :D

Amúgy nem hiszem, h a néven bármi múlna.

dec. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sincsenek túl szimpatikus Gergely ismerőseim. Én az Imre névvel vagyok még így, jó név, de egy gyökér jutt eszembe hirtelen a név hallatán.
dec. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
A férjem Gergely, a legodaadóbb férj és apa. Rajta kívül még 3 Gergelyt és egy Gergőt ismerek. A három Gergelyből 2 idióta volt gyerekkorunkban, de felnőttként nagyon normálisak most már. A Gergő pedig egy nagyképű és tudálékos. Szerintem sem a név határozza meg milyenek leszünk.
dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%

Bornemissza Gergely jó fej volt a maga korában.

Várkapitányként is sikeres.

Most, a vármegyék korában hibátlan név

dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
En olyat ismerek aki adhd-s volt gyerekként meg mindig is,a gyereke ma kisegitő iskolába jár..
dec. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
XIII. Gergely pápának köszönhetjük a Gergely-naptárat, amit a mai napig használunk a világ nagy részén.
dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Én ismertem normálisakat,de nekem a Gergő olyan komolytalan szó..olyan butuska. Gergelynek meg úgyse szólítanak senkit,automatikisan Gergő lesz egész életében. Vagy Geri.
dec. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!