Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A legtöbb ember miért alkoholi...

A legtöbb ember miért alkoholizál szilveszterkor?

Figyelt kérdés
Csak mert nekem pl jobb hogy nem másnaposan kezdem az új évet, viszont nem értem miért kell alkoholt inni szilveszterkor?

dec. 30. 16:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
35%
Egyszer egy évben ki lehet bírni.
dec. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Miért kell alkoholt inni bármikor is? Alkohol úgyis méreg a szervezet számára. Szerinted miért fertőtlenítésre használják?
dec. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
82%
Ez az a kérdés, amire soha nem fog senki legitimálható választ adni. Kell egy indok a piálásra, főleg a tizen- és huszonéveseknek. Ennyi.
dec. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Kitana. ***** válasza:
80%
Nem szoktam másnapos lenni. Vizet is iszom egész este, ha iszunk. Azért alkoholizálok szilveszterkor, mert ehhez van kedvem és olyan italokat veszünk, amiknek az ízét is szeretem. Néha szeretem az alkohol hatása alatt jól érezni magamat, függetlenül attól, hogy józanul is jól tudok szórakozni.
dec. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Alkoholizalas nem egyenlő a masnaposaaggal, egy keveset lehet inni, a hangulat kedvéért, számomra nem lenne igazi nélküle
dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
28%
Az ilyen emberek üresek és unalmasak. Kis piácskától meg minden vicces.
dec. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%

Ki mondja azt hogy KELL?

A döntés mindenki elött ott áll.Én nem iszom alkoholt sem szilveszterkor sem egész évben.Van aki bulizással és alkohollal szeretné megünnepelni az elmúlt évet, és koccintani az újévre.De ez sem kötelező, meg nem KELL.

dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
67%

Amatőr fiatalok piálnak be szilveszterkor.

Normális hétköznapi magyarnak mindennapos rutin.

dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
9%
Mert az apja, az anyja és azoknak az anyja/apja is ezt tette már az 1200-as években is.
dec. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Mivel mostanában nagyon sok kis űrlény írogat ki alkoholos kérdéseket:


alkoholt azért isznak az emberek mert szorongásoldó, felszabadít, általánosságban jobban érzed magad tőle.

Ha bemész egy terembe ahol van egy rakás idegen ember, akkor szinte biztos hogy van benned feszültség, nem tudod hogy kivel beszélj, nem tudod hogy mit kéne kezdened magaddal, stb. Ha viszont iszol egy keveset, akkor jóval könnyebb szocializálódni, jól érezni magad, elvegyülni, nem aggódni azon, amin általában aggódik az ember.

Ha meg sokat iszol, akkor egy kis időre olyan felszabadult és nyers lehetsz, mint amilyen máskor soha. Mivel nem vagyunk robotok, ezért a lelkünknek/agyunknak/állati ösztöneinknek igazából nagyon jót tesz (sőt, szerintem létszükséglet is a mentális egészségünk megőrzéséért) ha néha nem kell a társadalmi korlátok között viselkednünk. Ezt persze nem csak alkohollal tudod elérni, viszont az átlag ember számára sajnos az alkohollal a legkönnyebb, ezért az alkoholfogyasztásnak külön kultúrája lett a társadalomban.


De mivel az sem jó ha sokszor rúgnak be az emberek, és veszítik el a kontrollt, ezért külön alkalmakat hoztak létre, amikor megengedett a lerészegedés. A szilveszter ilyen.


Oké?

dec. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!