Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jogosan tettem?

Szerintetek jogosan tettem?

Figyelt kérdés
Gondolom már láttátok egy régebbi kérdésben, hogy egy beképzelt személy, szilveszter éjszaka 9 óra körül egy feszítővassal jött felénk, hogy tűnjünk el onnan, mert szétveri a pofánkat.....el is mentünk, de tegnap újból meglátott az utcán erre újból elkezdte, hogy "mit kerestünk ott", erre már felfokozott állapotban válaszoltam, hogy "ha nem hagyja abba, úgy állba verem, hogy ott össze sz**ja magát helyben.....Szerintetek ez jogos válasz volt egy nem jogos fenyegetésre?

2019. ápr. 3. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Ha nem jogtalanul tartózkodtál az adott helyen, akkor megfelelő volt a válasz. Van, akivel csak így lehet beszélni. Mondjuk kíváncsi lennék, hol voltál, és mit csináltál, mert engem nem szoktak feszítővassal fenyegetni.
2019. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szilveszter éjszaka, este 6 után közterületen tűzijátékoztam...de ez a delikvensnek nem tetszett, hát kijött feszítővassal...
2019. ápr. 3. 22:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A felinduläsod jogos volt, de a fenyegetozes, vagy käromkodäs, vagy ha az ember modortalanul manifesztälodik, az sosem vezet elorebb, velemenyen szerint inkäbb csak leminositi magät, foleg, ha az illeto egy idosebb ember volt.


De ne erts felre, nem itellek el, s a "bekepzelt szemely" pärtjät sem fogom. :)

Szep estet neked! ☺

2019. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
okés, én sem önszántamból káromkodtam....de ha valaki jogtalanul fenyeget meg, akkor gondolom annak emberiségből jogosan jár egy vissza szólás.....
2019. ápr. 3. 23:01
 5/5 anonim válasza:
Ha feszítővassal jön valaki, viszonzásul a fegyverhasználat is jogos! Ha valaki nekem jön az utcán van nálam kés, vagy más fegyver adok vele neki. Ha feszítővassal jön nekem és védekeznem kell, ha eltudom venni, szó nélkül megölöm vele! Ha nincs puszta kézzel eltöröm az ádámcsutkáját vagy kézzel megvakítom. Oda mentem volna 1 méteres távolságra hozzá hogy a feszitővasa nélkül mennyire kemény, ha csak kézzel hozzám ért volna összeverem, és agyon rugdosom. Ahogy verekedést kezd már lehet is ütni verni orrba szájba. Látta rajtad hogy nem vered össze helyben, azért mert ugrándozni még a vasrudas akciója után. Rá lett volna fogva egy méretes pisztoly, össze fosta volna magát a vasrudjával. Gázpisztolyal az egész tárat egy szó nélkül bele eresztettem volna.
2019. ápr. 4. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!