Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tudod élvezni a szilvesztert...

Tudod élvezni a szilvesztert anélkül hogy már gyászolnád a szabadságod?

Figyelt kérdés

A kérdés nyilván azoknak szól akik nem dolgoztak a 2 ünnep között. Ennek ellenére tudom hogy lesz más válasz is, mert csakazért is beírják, úgyhogy várom a


"valaki a 2 ünnep között is dolgozott",

a

"valaki meg ünnepnapokon is dolgozik"

és a

"mivan büdös a munka?"

válaszokat.


dec. 31. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Saját magamtól vállaltam egy a munkavégzést szilveszterre, mert engem már hosszú évek óta nem érdekelnek a szilveszteri bulizások és berúgások. Erről szol az egész szilveszter, bulizni, piálni, és számolni az időt hogy átlépjünk egy új esztendőbe. Inkább most bevállalom a munka végzést, hogy nyáron biztosan eltudjak menni nyaralni.
dec. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Nehezen:D Mert ugye karácsony főzés, sütés, család ezerrel. Maradt 27-28-29-30-31 Elsejét mindig is ki nem állhattam, szóval hamar hamar elment. Még egyszer ennyit elbírnék gond nélkül:D
dec. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Kitana. ***** válasza:
84%
Persze, tudom. Nem kínszenvedés dolgozni járni, attól még, mert jobban szeretek itthon pihenni, örülnék az ingyen pénznek, de ez van, depressziós azért nem leszek. Szerencsére munka mellett is viszonylag sokat tudok pihenni azért, nincsenek olyan dolgaim, amik a szabadidőm szabad eltöltésében korlátoznának.
dec. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
2+ Rendesek , voltak a családom tagjai, mert hagytak lazulni,teljesen kikapcsolni. Ami már nagyon nagyon rám fért. Nem is tudom mikor volt ilyen utoljára.
dec. 31. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Szolovjov ***** válasza:
45%
Az élvezés az túlzás, mert ez a nap is ugyanolyan mint a többi. Viszont azt nem bánom hogy kedden már dolgozom, mert rommá unom magam itthon. Szabadságon én nyáron szeretek lenni, amikor tudok mit csinálni kint.
dec. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Azért bennem is felmerül, hogy sajnos lassan vége a hosszabb szabadságnak. December 22 óta vagyok itthon és nagyon jó pihenni, illetve azzal foglalkozni, amivel szeretnék. Én is visszavágyok még a múlt hétre.. :D

Megmondom őszintén, nekem semmi kedvem újra dolgozni menni. :( Majd csak szerdán kezdek, de tudom már kedden hívogatni fognak az ügyfelek, a főnökök. Az már nem lesz olyan nyugis pihenőnap.

N

dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%
most is dolgozom a saját vállalkozásomon. Tervezés, tartalom ötlet ötletelés.. Persze csak kényelmesen. Nem viccből volt a karácsonyi ajándékom magamtól magamnak egy tesla.
dec. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
Jó sok évig még 31-én és elsején is mentünk dolgozni, év elején és végén pedig iszonyatos hajrá volt, úgyhogy igazán tudom értékelni a szabadságot.
dec. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tudom élvezni, de lehet hogy azért mert amúgy szeretem a munkám, és jó a hangulat is. Ha egy szar helyre kéne visszamenni szar emberek közé,valószínű nem élvezném annyira, hogy a szilveszterrel itt a vége a " téli szünetnek", és holnap meló.
jan. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!