Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Számodra értelmetlen az a...

Számodra értelmetlen az a munka amit most végzel? Volt már olyan munkád amit teljesen értelmetlennek éreztél? Ha igen mik voltak azok és miért érezted annak?

Figyelt kérdés

jan. 1. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Termelő munkát végzek, szóval nem értelmetlen, de volt már olyan munkám is. Renoválás volt és olyan tré minőségben dolgoztunk (rossz alapanyag), h tudtuk, h max 1 éven belül semmit sem fog érni, amit javítottunk. Az nem volt jó érzés, h a sokszor eléggé pepecs munkámnak nincs értelme, viszont akkor kerestem a legjobban, szóval kompenzált a pénz.
jan. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Szereld össze. Kész? Nem tudok több munkát adni, nincs megrendelés. Nincs több anyag, szereld szét amit megcsináltál, aztán rakd össze újra.
jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lenne értelmetlen.

A mennyisége értelmetlen. Amennyit előállítunk...a kutyának nem kell ennyi. Mi meg dolgozunk vele...menjen rá az egészsége, idegrendszere, magánélete mindenkinek, azért amire amúgy nincs is akkora kereslet, és előbb-utóbb a kukában végzi.

jan. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Félig rohadt paprikát kellett lecsónak feldolgozni. Mindenki tudta, hogy nem fogják átvenni.
jan. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ja és több helyen is ez volt.

3as voltam

jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
értelmetlen, mert inkompetens kollégákkal dolgozom, fix átlag bérért. Ha a kollégáknak nem az alap számítástechnikai tudást kellene elmondanom 1000x, és a bér pedig teljesítmény/bevétel arányos volna, akkor semmi bajom nem lenne. De jelenleg azt érzem, hogy csak bejárok, eltelik az életem, anyagilag sehova nem jutok, mert elmegy megélhetésre és ennyi.
jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Raktármeló. Kipakolni az árut, csak azért, hogy utána vissza tudd pakolni.

Rafinált. 👌

jan. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szociális területen dolgozom: eredmény, sikeresség a 0 és a max. (de az már nagyon max.) a 2% közt van.
jan. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Buszsofőr vagyok, csak egy helyre járok, nagyjából ugyan azok az arcok ugyan az minden. Ugy visszafejlődtem, hogy írni sem tudok munka - pihenés kombó mert 3x15 órát dolgozok majd 1 vagy 2 pihenő.
jan. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Egyetemen dolgozok nem oktatói munkakörben. Szeretem, többek közt amiatt is, mert ez az első munkahelyem, ahol nem valami szaros kkv köcsög vezetőjének hajtom fel a pénzt azért, mondjuk azért, hogy havonta 2x el tudjon menni a puncs.hu-s ribijével nyaralni - az előző munkahelyemen ez így ment.

Hanem a munkámmal hozzájárulok ahhoz, hogy fiatalok tudjanak tanulni, fejlődni, és ezáltal jobb életet élni, tehát valamennyire hozzájárulok a közjóhoz, és én ennek örülök.

jan. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!