Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz random az utcán...

Mennyire gáz random az utcán megdicsérni valakit?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok idősebbek, de a kérdesem a fiatalokat és talán a középkorosztályt célozza meg.

Szerintetek mennyire gáz, mondjuk az utcán vagy egy boltban megdícsérni valaki outfitjét vagy stílusát?

Őszintén én nem találom gáznak és néha néha, ha valakinek különleges outfitje vagy stílusa van akkor simán megdícsérem. De a napokban egy ismerősöm mondta, hogy szerinte gáz. Ti erről mit gondoltok vagy mit gondolnátok ha valaki random odamenne és megdícsérne?

17 éves lány vagyok.



jan. 2. 17:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
53%
Nem az, én szoktam 21/L
jan. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
48%

Velem is előfordult már, igaz, nem túl gyakran

De hogy gáz volna? Egyáltalán nem, sőt, szerintem ez nagyon fel tudja dobni valaki napját

jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
67%
Kaptam már bókot random idegenektől a hajamra és az öltözékemre is, több korosztálytól. Nem volt ciki egyáltalán sőt kedves gesztusnak találtam. Mosolyogva megköszöntem és mentem tovább a dolgomra. Én is kérdeztem már meg ismeretlent, hogy hol vette ezt vagy azt, valamit, hogy hol vágat hajat.
jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
51%

Necces, mert ma már mindenkinek joga van mindenhez, így nehogy feljelentés legyen a vége zaklatás miatt.


Szerintem óvatosan ezzel!

jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
63%

A 4-es elég ostoba lény lehet.

A kérdésre: nem gáz, söt nagyon sokat tud a másiknak a hangulatán javítani - feltételezve egy normális sílust, de a kérdésed alapján ezzen nincs gond.

jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
58%
Nem gáz. Gyakran mondják nekem is , hogy jól áll a hajam ,szép. Ilyenkor rájuk mosolygok és megköszönöm. Feldobja a napom.
jan. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon gáz.
jan. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
40%
Teljesen ismeretlenül nagyon gáz. Én úgy vagyok vele, ha egy barát vagy ismerős megdicséri a ruhámat, hajamat, akármit, jól esik és megköszönöm. Ha egy vadidegen csak úgy a semmiből odalép hozzám mondjuk a Spar csemegepultja előtt, és közli, hogy jó a hajam, hát minimum furcsán néznék, és nem érteném, mit akar tőlem ez az ismeretlen.
jan. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
40%

Volt ilyen mentalis szomszedgyerek, mint te. Autista spektrum. Mindenki ugy csinalt a liftnel, mintha valami volna meg, hogy ne kelljen felmenni vele a liftben.

A sajat feelgood erdekeben bazi zavarba akarsz hozni masokat, erted.

jan. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
31%

Hát....kicsit bizarr .


Velem is előfordult már,egyrészt nem tudtam hogy reagáljam le egy teljesen idegen férfitól,másrészt ijesztő is hogy mit akar. 😀 Ha nem randira hívás az apropója,akkor nem tudom mi. 🤔


25/N

jan. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!