Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire gáz random az utcán...

Mennyire gáz random az utcán megdicsérni valakit?

Figyelt kérdés

Ne haragudjatok idősebbek, de a kérdesem a fiatalokat és talán a középkorosztályt célozza meg.

Szerintetek mennyire gáz, mondjuk az utcán vagy egy boltban megdícsérni valaki outfitjét vagy stílusát?

Őszintén én nem találom gáznak és néha néha, ha valakinek különleges outfitje vagy stílusa van akkor simán megdícsérem. De a napokban egy ismerősöm mondta, hogy szerinte gáz. Ti erről mit gondoltok vagy mit gondolnátok ha valaki random odamenne és megdícsérne?

17 éves lány vagyok.



jan. 2. 17:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
80%

Ha középkorúnak számítok a 31 évemmel, akkor válaszolok😃

Épp 2 napja dícsértem meg egy kb 60 éves nő szép vörös hajszínét a sétányon. Szintén vörös hajú nőként.😃 Megköszönte, elnevette magát. Megérte😊

jan. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
15%
Mi az az outfit?
jan. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
12: az öltözett/szett amiben van az illető.
jan. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
72%

Köszönöm.

Szerintem nem gáz, lehet valakinek pont ezzel dobod fel a napját.

A szavaknak ereje van.

Sérüléseket okozhatnak, de sebeket is betudnak gyógyítani. :)

jan. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ hogy adja elő. Ha utánam kiabál, hogy jó vagy kisanyám az nagyon gáz. De egy udvarias bók valóban nagyon jól tud esni. Idén augusztusban megyek randira csini, kicsit lenge nyári ruha. Jön velem szembe egy jólszituált srác. Mosolyog rám, én is vissza egy picit. Ahogy elment mellettem csak annyit mondott hú, nagyon csinos. Megköszöntem halkan es séta tovább mindketten. Nagyon feldobta a napomat. 19L
jan. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Udvariasan is lehet bókolni, semmi több, mindenki halad tovább. :)

jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
61%

Budapest ,pest belvarosaban elek ,nottem fel. Megkoszonom a dicsereteket mindig es orulok neki. Ha o is jol nez ki ,en is megdicserem.


Ez nagyon jo irany,el kellene terjednie.


Az beteg leljiallapotu,aki a dicseretet gsznak gondolja. Annak vmi konoly baja van.

N

jan. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17%
Neked meg jó a helyesírásod.
jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan a 45 évemmel már lehet, hogy öregnek számítok, de párszor előfordult velem, hogy valakit így megdicsértem, de általában olyankor meg is kérdezem, hol szerezte be a cuccot, mert nagyon tetszett, pl. bakancs, kabát, táska volt már ilyen biztosan. Mindenki jól reagált. :)
jan. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
19-es vagyok: ja és néhányszor nekem is dicsérték meg pl. fülbevalómat vagy felsőmet, pénztáros meg önkiszolgáló étteremben a pultos, kicsit meglepődtem, de jólesett, feldobta a napom. :)
jan. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!