Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A fiúk először tényleg mindig...

A fiúk először tényleg mindig csak arra mennek hogy lefektessenek ?

Figyelt kérdés
Hogyha igen,akkor hogyan lehet elérni hogy belédszeressenek,hogy elköteleződjenek melletted? Mi dönti el ezt? Lehet tenni valamit hogy úgy alakuljon,szerelmes legyen beléd?

jan. 4. 16:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
59%
Nem mind, de ma sztem a legtöbb. Hogyan érheted el? sehogy, ha szeret akkor meg is fog szerezni, ha nem szeret csinálhatsz te bármit, kivéve ha Mészáros lölö közeli rokona vagy és jelentősen megsegít, de az is csak átmeneti lenne...
jan. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%
A szex is nagyon fontos egy kapcsolatban. Ha nem működik, felejtős.
jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
40%
A lányok meg a csak a pénzre. 1-1
jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
79%
A 16-18 év körüli fiuk 90 %-ban éretlenek egy társkapcsolatra, csak szexelni akarnak. A többség 30 éves korára éri el, azt az álapotot amit a kérdező szeretne. Ezért keresnek a tinilányok is gyakran 30 körülieket.
jan. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%
#4 Tévedsz. A tinilányok nem azért keresik a 30+ pasikat, mert azok annyira stabilak és romantikusak, hanem mert a többségnek abból a korosztályból már van saját egzisztenciája, saját háza, kocsija, jár nyaralni stb. így jól ki lehet magukat tartatni velük, míg a saját korosztályuknak még nincs saját keresete, szüleikkel élnek, tanulnak, így nem lehet az ő pénzükön urizálni.
jan. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
64%

A tinilányok kizárólag a lustaság miatt keresnek idősebb férfiakat. Nincsenek tudományos tesztek amikből kiderülne, hogy a tinilányok mennyivel komolyabb érettebb személyiségek. Ez a lányok részéről megy önbevallásos alapon, pláne az idősebb férfiak felé, akik megkérdezik, hogy amúgy miért nem egy korukbelivel járnak.

A "18 évesen elköltöztem otthonról" sikertörténetek a fiúk esetében munkásszálló, vagy albérlet, lányok esetében a férfihoz költözés.


Kérdezőnek válaszolva:

Volt barátnőm akivel egy évig húztam az időt. A jelenlegi barátnőm sokkal egyenesebb volt és már a 2. találkozáskor lefeküdtünk, 3 éve együtt vagyunk.

Akkor éreztem először úgy, hogy valaki vonzónak tart. Nem volt semmi játszmázás, mindig írtunk egymásnak amikor távol volt, furcsa módon nem akadt semmi dolga. Ekkor éreztem úgy, hogy az exeim "g-cik" voltak mind és nem törvényszerű, hogy egy nő kevésbé kívánja a szexet, vagy kéresse magát, játszmázzon.


Az elején volt egy ilyen redflag, hogy sok fiú barátja van, de aztán más városba költöztünk szóval abszolút nem tartottam ettől a későbbiekben.

Szóval nekem az érdeklődése, a gyakori szex, az, hogy "tud a férfiak agyával is gondolkodni" jött be a legjobban-

Ezek mellett meg kaptam ilyen kis kézzel csinált ajándékokat amiket nagyon édesnek találtam.

jan. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy férfi akkor marad meg egy nő mellett, ha a nővel vannak közös témáik, tud a nő felelősségteljesen viselkedni, nem túl anyagias, nem buta(!), nem csalfa, nem hisztis, és a világról való elképzelései egyeznek a férfiéval.
jan. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Fiú vagyok, és igen arra hajtunk.

Elérni nem lehet hogy belétek szeressünk, ez vagy jön villámcsapásként, vagy marad az álca, és a szex.

jan. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Senior Séf ***** válasza:
22%
Hogy a férfi mit akar a nőtől, az csak az első ejakuláció után derül ki.
jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Szolovjov ***** válasza:
Házasságon kívül nem is szabad párosodni.
jan. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!