Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Fizessek valakinek hogy végre...

Fizessek valakinek hogy végre lefektessenek?

Figyelt kérdés
Önbizalomhiányos szorongó emberként képtelen vagyok párt szerezni 34 évesen,félek a dologtól,illetve attól ha most elmegyek esetleg megtetszik az illető és kinlódni fogok miatta,vagy ki tudja mit hoz ki belőlem, se barátaim se munkám,de nem is bírom tovább.
2021. okt. 25. 14:58
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem neked nem arra van szükséged, hoyg valaki penzért lefeküdjön veled, hanem pszichiátriai kezelésre.
2021. okt. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Ugyanazt gondolom mint az első
2021. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Szedj gyógyszer szorongás ellen. Nekem jobb lett. Igaz párom nekem sincs.
2021. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Katalin19992 válasza:
100%
Mindenképp érdemes szakemberhez fordulni, nekem is vannak nehézségek az emberi kapcsolatok teremtéséban. Én jelenleg pszichológussal beszélek, mert egyedül nem sikerült átlendülni a sok negatívumon ami ért
2021. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%
Így pénzért sem menne a szex. Inkább szakemberhez kellene fordulni.
2021. okt. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

"de nem is bírom tovább" - mármint szex nélkül?

"Lefektessenek"? - jól értem, hogy nő vagy?

Ha regisztrálsz Tinderre, lefekszenek veled 5-en, még aznap...

De depressziósan nem lesz olyan hú de jó.

2021. okt. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha ebben az állapotodban szexelsz, megutálod egy életre.
2021. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%

Egyfelől ha fizetsz is valakinek, az csak pillanatnyi örömforrás lesz. Olyan instant boldogság mint pl a drog. Pár percig/óráig jó - aztán vissza kell térni a valóságba. Aztán ha megint jól akarod magad érezni, megint fizetni kell - stb. Persze ez is egy választható út. Ha azt érzed hogy ettől tényleg boldog lennél - akkor nyugodtan menj bele.

Másfelől sokan azt hiszik hogy a fizikai kielégülés a hiányuk - pedig inkább lelkileg (belül) vannak összetörve. Sokan inkább egy társra vágynak - azért hogy valaki elfogadja (megértse) "őt" és így az illető a saját szemében is többnek érezheti magát.

A lényeg tehát hogy az ilyen dolgokban nem szabad becsapnia önmagát az embernek, és letisztázni (belül) hogy mit is akar. Aztán elindulni affelé. Az első opció tök könnyű, hiszen csak pénz kell hozzá. A másodikért meg tenni kell dolgokat, és bízni a véletlenben..

2021. okt. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
52%

A kérdező egy troll.

A válaszolók meg agyatlan like vadászok a gyakorikérdéseken.


Mentális egészség kategória.


Mentális egészség kategóriában kérdezi hogy: Fizessek valakinek hogy végre lefektessenek?

=

Azaz; azt kérdezi hogy pszichoterápiára befekedjön-e, amiért fizetnie kell.


Aztán írja: Önbizalomhiányos szorongó emberként képtelen vagyok párt szerezni.


Fél a dologtól. -- De mi nem tudjuk mi az a dolog!


Illetve fél attól: ha most elmegy, esetleg megtetszik az illető, azaz a terapeuta.



Köszönjük az intelligencia felmérést.

2021. nov. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
:D
2021. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!