Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A népszerű fiúk mind megvannak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A népszerű fiúk mind megvannak elégedve a külsejükkel és mind nagyképűek és csak arra mennek hogy minél több lánnyal legyenek/lefektessenek vagy van amelyik csak úgy fogja fel hogy csak sok barátja van(igen, lányok is) és nem nagyszájú?

Figyelt kérdés

2021. márc. 2. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Kicsit nehezen tudtam kivenni a kérdést, de ez csak egy általánosítás (gondolom rossz tapasztalatokból). Nem mindenki ilyen.
2021. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem nem ilyen konkrétan tudatos módon működik a dolog. Különbség van aközött ,hogy valakinek sok barátja van (pl nekem van ismerősöm aki nagyon kedves és jófej, ezért barátkoznak vele), illetve aközött, hogy valaki szabályszerűen népszerű.


Aki népszerű az általában két tulajdonsággal rendelkezik: jól néz ki és mellette elég extrovertált.


A tradícionálisan, fiatal szemmel "menőn" és vonzón kinéző emberek kivételezve vannak az esetek nagy részében, ezért feszegethetik a határokat, mert úgyis max playboynak lesz betudva és ígyis-úgyis körülveszik majd őket az emberek. Keresd azokat akik a személyiségük miatt "népszerűek"!

Remélem segítettem :)

2021. márc. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Légyszi kifejtenéd hogy mit értesz a szabályszerűen népszerű alatt?
2021. márc. 2. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
2-es vagyok: hát, hogy nem igazán barátai vannak, de rengeteg haverja és mindenkivel jóban van egy kicsit, nekem sincs teljeskörű fogalmam :D
2021. márc. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm 😇
2021. márc. 2. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
88%
Párom a menő srác volt középiskolában de nem volt ilyen
2021. márc. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném, még gimiben volt egy srác olyan 2 méter magas lehetett meg helyes is volt, férfi szemmel is azt mondtam rá hogy jól néz ki és rajongtak érte az emberek. Mégsem volt egy barátnője sem valami oknál fogva.
2021. márc. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!