Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha a férfi szemöldöke szebben...

Ha a férfi szemöldöke szebben van megcsinálva, mint egy nőé ott mi a nagyobb kérdés? A férfi ízlése, vagy csak a barber érzi nagyon a kontúrt?

Figyelt kérdés
Mások szemében tűnhet-e emiatt valaki melegnek?
jan. 4. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Ha nagyon látványosan meg van csinálva, akkor igen, tűnhet valaki melegnek. Nem is értem, hogy mi értelme ennek. Oké, hogy pár szálat kihúz, de ha már jobban néz ki, mint egy nő, akkor az illető szerintem már nem hetero.
jan. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%

Volt egy párom, akinek alapból úgy állt a szemöldöke, mintha formázva lenne, de mégsem. Ő nagyon sokat kapta meg azt, hogy piperkőc meg bnzis a szemöldöke miatt, pedig hozzá se nyúlt. Képzelem, akkor mit kap az, aki meg tényleg csináltatja.


Bár a lányom osztályába jár egy dzsigoló (amúgy tüneményes) cigány srác, akinek mindig gyönyörű a szemöldöke, de különb, mint a lányoké vagy a tanárnőké, és mesélte a lányom, hogy sokszor kérdezik tőle, ki csinálta meg ilyen jól neki, sose rosszakarva vagy gúnyosan.

jan. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a szemöldököt hülyeség megcsinálni, bármilyen nemről is legyen szó, főleg a férfinél. A tetovált meg kihúzott szemöldök nem szép.
jan. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%

Én nem értem miért baj, ha valakinek szép szemöldöke van, figyel rá, hogy hól nézzen ki. A haj, a szakáll, a bajusz meg a szemöldök adja a keretet az arcnak. Ne nézzen már ki szarul.

Inkább legyen két szépen szedett szemöldöke a pasinak, mint egy darab szőrös hernyó a szemei felett.

jan. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azt, hogy az asszony jól szedi a szemöldökét, és jól karbantartja, ráadásul a fazon havi szinten egy 20-ast spóról vele.:D Minden ápolt és odafigyelt férfi mögött 1 db nő áll. És mindig a férfin mérik le a nőt aki mögötte áll.
jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!