Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai fiatalok nagy része,...

A mai fiatalok nagy része, miért életunt, depressziós?

Figyelt kérdés

jan. 4. 19:22
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Kilátástalan a jövő.
jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%
Ezt én is észrevettem
jan. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
89%

Céltalanság, érdemi példaképek hiánya (legalábbis a szülők abszolút alkalmatlanok rá), a politika teljes értelmetlensége (pár vén bolond azon veszekszik kinek nagyob a p*cse, közben milliárdokat b*sznak el, amire meg figyleni kéne, azt telibe szarják)..


Étékek elértéktelenedése - a konzervatív értékeket a jobboldal, a forradalmi értékekeket meg a baloldal járatja le azáltal, hogy annyira képviselni óhajtják... már magyarnak lenni is politikai állásfoglalás, hát mgé az, hgoy kimondod, hgoy szeretem a családomat vagy nem zavarnak az eltérő szexuális identitások.

Egy csomó dolog van amit megkapunk, hogy ezt vagy azt hogy kell csinálni, de azon kívül, hogy "ezt így kell csinálni" senki nem mondja el, hogy miért is pont úgy.. azon kívül, hogy már nagyapáink is úgy cisnálták, meg ezt így szokás. Ez már nagyon kevés.


és lássuk be, értékek nélkül kva nehéz valamiért élni.

jan. 4. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
67%
3as vagyok, bocs a félregépelésekért, azért remélem érthető volt.
jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Kilátástalanság. Esèlytelen, hogy legyen saját lakásom, a diplomád vagy nem ér semmit vagy telitett a szakma amit szeretnél csinálni, a torzult elvárások miatt nehéz a párkeresés...
jan. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
52%
Én nem vagyok se depressziós se életunt.Imádom a munkám, jól keresek, jól élek.
jan. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Itt a 18 év alattiakra gondoltam, főleg a középiskolásokra. :)
jan. 4. 19:37
 8/25 anonim ***** válasza:
74%
Ja bocsi 22vagyok nem gondoltam magam az " öreg" kategóriába. #6
jan. 4. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Semmi baj. :)
jan. 4. 19:44
 10/25 anonim ***** válasza:
36%
Egésznap bámulják a telefont, pötyögnek rajta. Ingerszegény életmódban élnek. Ez nem konkrét depresszió, szimplán ha valakinek ebből áll az élete, ilyen zombi lesz.
jan. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!