Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz hogy a férfiak 6 évete...

Igaz hogy a férfiak 6 évete komolyodnak?

Figyelt kérdés

jan. 4. 21:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
30 éves koruk után már mind rigolyás úgyhogy kétlem
jan. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Milyen rigojáik vannak?
jan. 4. 21:13
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Folyamatosan komolyodnak.
jan. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Ja, látnád az 58 éves apám milyen komoly néha, lenne valami gyogyó, muter már elvitette volna oda.
jan. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ez valami általánosító hülyeség. Egyébként miért csak ők? Vagyis mi. :D Általában 7 év körül vagy 6-8 év között szoktak történni változások, most ezt kissé spirituális-sorsszerű szemszögből mondom. Egyrészről gyerekkor-tinikor között alapvető az iskolák miatt, de aztán nálam minden másban is bejött. Illetve hosszútávú kapcsolatokhoz szokás mondani, hogy vízválasztó a 7 év. A változások pedig változtatják az embert.
jan. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Jobb esetben komyodnak
jan. 4. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
38%

A kérdés minőségéhez igazodva:

A férfiak körülbelül 12-13 éves korukra sokkal komolyabbak, mint sok 25-35 éves nő.

jan. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7es, lol 😂😂😂
jan. 5. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

8

Hát, de most komolyan... Mi ez a hatéves ciklus? Nekem is egy év alatt nőtt be a fejem lágya 14-15 éves koromban. Ki korán érik, ki későn. Az idősebbik bátyám 10 évesen is túl komoly volt, a fiatalabbik még mindig nem elég komoly, pedig már 50 lesz idén. Aki azt mondja, hogy még nem látott komoly 14 éves fiút és totál komolytalan 40 éves nőt, az inkább füllent, mint nem.

Idén vagyok 45, akkor még 3 évet várnom kell, hogy még komolyabb legyek?!

jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Egy tanulmányban olvastam, hogy a férfiak genetikai szempontból, 6 évente változnak.
jan. 5. 13:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!