Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó az az embereknek ha...

Miért jó az az embereknek ha naponta posztolnak közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
jan. 5. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert szeretik ezt csinálni, ennyi a történet.
jan. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes dolog ez. Pont ezen gondolkoztam, mikor megláttam a videókat a kigyulladt japán repülőgépről. Szinte azonnal felkerült a világhálóra, tudomást szerzett a világ valós időben a katasztrófáról.

Azelőtt, másnap reggel olvashattuk volna a napilapokban minden más egyébb külföldi hírrel.

jan. 5. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
15%

En azt nem tudom honnan van ennyi szabadidejuk hogy még oda is tudnak koncentralni.


Ismerek anyákat akiknél nonstop munka gyerek meg a pasija haztartás meg minden van, de mégis naprakészek még a legujabb emojikkal is, kenik vágják mi az a rejtett csetelés, meg hogy a pasijuk mit lajkol a neten mit nem, ki kinek ismerose ki kivel jár vagy él ki hol dolgozik, meg nyomják fel ezerrel a csaladi idilli képeket lajkolják a pasijuk oldalát nehogy vki rányomuljon a palira, a gyerekuknek is képben vannak mikor hol van edzés versenyek mi kell a suliba, de ezt 3 gyerekes anyák is!

Ha posztolsz vmit az első hogy ezek már azonnal lájkolják azonnal latják, ezek állandoan a telefont lesik! Ha eltunsz még neki állnak faggatni is.


Engem meg annyira zsibbaszt az egész hogy nekem a face speciel inaktív is. Kb havonta ha felnézek. De ha csak havinta 1 szer 5 percre felmegyek már azonnal lecsapnak rám hogy mi van velem? Nincs olyan pillanat hogy en fel tudjak nézni ugy hogy ne vegyék észre.


Ilyen nem is 1 ember van. Hogy csak egyetlenegyszer aktiválom az oldalam de már azonnal rám is repülnek! Azonnal képben vannak minden rezdüléssel az online térben.


El se tudom kepzelni hogy ernek erre rá hogy allandoan nem is naprakészek hanem percrekészek a face mozgásaival technikai újításaival messengerrel.

jan. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
*Szóval akiket en ismerek azokat a párjuk feletti kontroll motivalja leginkább. Elsősorban erre terjed ki.
jan. 5. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
20%
Miert en vagyok lepontozva?ők élnek a telefonban, nem én. Ennyi erővel face fejlesztőknek is felcsaphatnának.
jan. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
Feltűnési viszketegségesek, utánozni akarják a többit, vagy felülűberelni, miközben pl.: a 4 fal közt valójában meg csak röpködnek a tányérok.
jan. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Van olyan, akinek ez okoz örömet, aki szereti megmutatni másoknak, milyen az élete/ hogy telnek a mindennapjai. Olyanok is vannak, akik ezzel kompenzálnak, mert valójában valami nem klappol az életükben, hiányzik valami. Vannak önbizalomhiányosak is, akik így próbálnak pozitív megjegyzéseket bezsebelni. Vagy csak figyelmet szeretnének, amit így kapnak meg; kommentek, reakciók formájában.
jan. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!