Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ember kutyáját/kisgyerekét...

Egy ember kutyáját/kisgyerekét bámulni miert normális dolog, míg magát a felnőtt embert nem az?

Figyelt kérdés
jan. 7. 02:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
70%
Hehe
jan. 7. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%
Azért, mert az állat, tehát a kutya, illetve a kisgyermek cuki, míg ha egy felnőtt ember bámul egy másik 16-99 éves embert azt fogják hinni, joggal, hogy meleg.
jan. 7. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

2 - Már bocs de ha ellenkező neműt bámul akkor nem meleg.


És egyébként hogy válaszoljak a kérdezőnek: teljesen normális az is ha egy másik felnőtt egyedet bámulsz. Akkor bámulod ha érdekesnek találod őt vagy azt amit csinál. Ez normális.

jan. 7. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
81%
#3 Jó igaz, ezt nem vettem figyelembe, de például ha azonos nemű egyedet bámulsz az szerintem nem normális.. Ha velem van ilyen, akkor oda szoktam menni hozzá, hogy: "Mi a probléma uram? Mi érdekes rajtam?" Ilyenkor általában elmegy, vagy gyorsléptekkel távozik a helyszínről.
jan. 7. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem bárkit bámulni taplóság. Engem nőként kevés dolog idegesít jobban, mint bámuló pööcsfejek.
jan. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

A kutyákat megnézem, mert aranyosak és szerintem mindenki tsztában van azzal, hogy ha egy kutyára ránézek mosolyogva akkor ezért teszem. Az én kutyáimat is meg szokták nézni, van aki gügyög is nekik, eszembe se jutott, hogy ez rossz lenne. :D Nem mellesleg hozzám rengeteg kutya odajön ahogy észrevesznek engem.


A gyereket nem bámulom, mert az már más tészta. Szerintem eléggé creepy, ha egy idegen gyereket bámul valaki. Az oké, ha a gyerek feltűnően szórakozik vagy valami humorosat mond hangosan és odanézel, mosolyogsz egyet, felnőttnél is így teszel. De a gyerek egy emberi lény, aki bár pici meg cuki meg minden, de egyrészt alakuljon ki benne egy egészséges félelem, hogy ne legyen bizalommal az idegenek felé, ergo például ne legyen neki pozitív, hogy bámulják őt. Egyszer láttam egy videót, ahol egy férfi a szülők beleegyezésével odament a gyerekehez egy kutyával, hogy letesztelje, el tudja-e őket rabolni. Minden gyerek velement. Na már csak ezért is nagyon fontos, hogy kialakuljon a gyerekben az egészséges félelem az idegenek iránt és ebben együtt kell működni az idegeneknek is abban, hogy nem bámulják a gyereket és nem érik el, hogy a gyerenek ez természetes legyen.


Másrészt meg bennem sincs meg egy érzés, hogy attól, hogy pici meg cuki valaki máris leköti a figyelmemet a jelenléte. Ő egy normális hús-vér ember, aki még növésben van. Mit nézzek rajta?

jan. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A gyereket is veszélyess, mert egyesek már egyből ebben is "Jaj, itt a peedofil!"-t látnak.

Ha esetleg nem egy idegbeteg emberről van szó, akkor az azért örül, hogy ajnározzák a kölykét, nert ez is olyan, mint a neten a like: van már 10, de még köll 2.

jan. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
14%

egy kisgyereket kutyát sose bámulnék, uncsik, de egy nagyobbat már élvezetes bámulni(:

Azért nem tarja a társadalom normálisnak a nagyobbak bámulását mert az izgalmas és jó, és a mai társadalom mindent elítél ami élvezetes és jó!

jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Kutyát, gyereket is inkább csak akkor szoktak hosszan nézni, ha csinál valamit. Ez akár lehet olyan, hogy furcsa pózban alszik, vagy játszik valamit, hangokat ad ki, stb. Ha egy felnőtt csinál valami szokatlant, akkor azt nézni is normális. Ha egy kutya, vagy gyerek semmi különöset nem csinál, akkor azt sem szokták bámulni, max futólag ránéznek.
jan. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
41%
Mindegy mit bámulsz, bunkóság
jan. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!