Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Melyik az a munkahely ahol...

Melyik az a munkahely ahol nem lehet idegbajt kapni és kisgyerekes anyák normális, nem minimálbért kapnak érte?

Figyelt kérdés
2021. júl. 1. 17:19
 1/8 anonim ***** válasza:
23%
Azthiszed több jár neked azért, mer van egy kölyköd? :D Fel sem vennélek.
2021. júl. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
És most soroljunk fel cégeket? Vagy állami tulajdonú munkáltatókat? Az ország melyik részéből? Mi a normális pénz? Milyen területen szeretnél dolgozni? Van szakmád? Ha nincs, mihez értesz? Ez egy komoly kérdés? Mégis milyen választ szeretnél?
2021. júl. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Az, ahol előtte is dolgoztál?

Minden helyen "idegbajt" lehet kapni, ha rossz a hozzáállásod.

És a bér is csak attól függ, mihez és mennyire értesz.

Ez gyerektől független szerintem.

2021. júl. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
31%
És mi a végzettséged, milyen területeken tudnál dolgozni?
2021. júl. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
69%

A bér nem a végzettségtől, munkakörtől függ? Szerintem igen. Cégenként is változó lehet. Mi a végzettséged és hol dolgozol/dolgoznál? Szerintem nem a gyermekeid miatt kapsz esetleg minimálbért.

Sajnos, minden munka lehet stresszes. Ez függ a cég kultúrájától is, a munka szervezettségétől stb.

2021. júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
A kisgyerekes anyák szakítják a legnagyobb pénzt arányaiban, mert alig fizetnek adót.
2021. júl. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
37%
6# hallgattál volna bölcs maradtál volna
2021. júl. 2. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A kisgyerek azért lehet szempont, mert egy gyereket kell hordani oviba/iskolába, a kicsik még gyakran betegek, meg kell oldani a felügyeletét stb., ehhez nagyon nagyon kevés munkahely illeszkedik. Sőt, valahol gyakorlatilag számításba sem vesznek, ha gyereked van vagy akár még nincs is csak nőként "szülőképes" korban vagy. Nekem nem egy olyan interjúm volt, ahol már kb. hazugságvizsgálóra köttettem volna magamat, hogy elhiggyék nem akarok még belátható időn belül szülni.
2021. júl. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!