Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ikerhazban lakunk, a haz...

Ikerhazban lakunk, a haz másik oldalán kisgyerekes család lakik. Normális az, hogy a gyerekek játékai folyton a bejárati ajtónk elott vagy a parkholonkben (mindenkinek saját parkolóhelye van) vagy az udvarunk elott sorakoznak?

Figyelt kérdés

Többször megkértük a családot, hogy ne hagyjak ott a játékokat, bicikliket, másnapra mindig ugyanott volt minden. Gyerekeknek medencét állítanak fel (pontosan a mi udvarunk elott - van egy kis zöld terület, varos tulajdona). Minden nap az az érzésem, hogy gyerekzsúr van a szomszédban, ablakot nem tudunk nyitni a lárma miatt, udvarra kimenni meg csak este, amikor a gyerekek mar alszanak.

Tehetünk valamit ez ellen?

Elviselem a gyerekeket, az sem zavar, ha játszanak, viszont ami sok az sok, az ember bezárkózik a hazában, vagy elutazik hétvégén, csak hogy nyugalma legyen....

(fiatal par vagyunk mi is, viszont nem szeretnem mar most azzal tölteni a napjaimat, hogy játékokat tologatok az ajtom elől ha ki/be szeretnek menni a házból)



#gond #zaj #gyereklarma #larma
2023. jún. 3. 21:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális.
2023. jún. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
mit tehetünk, azon kívül, hogy beszélünk velük? mert ez ugye nem használ
2023. jún. 3. 21:27
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális. Pedig nekem is 2 éves gyerekem van, mégse pakolok semmit a szomszéd ajtaja elé, ez nettó bunkóság. Én tennék a helyedben pár kaspó virágot vagy valamit a bejárat mellé, jelzésértékűnek, hogy ne pakolják oda a dolgaikat. Nem is értem, megkéritek őket többször, és visszarakják? Nagyon pofátlan dolog.
2023. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

többször szóltam mar nekik, sokszor en tettem at az o ajtaja melle.. vagy kocsival nem tudtam beparkolni, amit a bicikliket at nem tettem máshová.

na meg a mask, mindketten éjszaka is dolgozunk, munka után meg lehetetlen aludni, mert a gyerekek üvöltenek mint valami sakálok

2023. jún. 3. 21:32
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hogy van a házatok? rögtön az utcára nyílik mindkét bejárai ajtó és előtte a terület már az önkormányzaté, ahol fürdenek? Vagy van kis előkert? Biztos trükköznék valamit, hogy ahová pakolják a cuccaikat, ne tudják odarakni. Vagy ha nagyon nem értenek a szóból, akkor fognám és eltenném a sz.rjaikat, másnap meg kereshetnék. Vagy átdobálnám az ő ajtajuk elé éjszaka jó hangosan, ilyesmi.
2023. jún. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

bejarati ajto a parkolora nyilik, elotte egy kis járdával

masik felen meg ott az udvar, mellette meg megint kis járda es utána az önkormanyzati terület.

2023. jún. 3. 21:51
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Szemét, kidobod. Pár eltűnt holmi után majd jobban odafigyelnek.
2023. jún. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Bedobod a kukájukba a játékokat. Felhalmozod a bejárat ajtajuk előtt egy kis kupacban. Éjszaka, amikor hazajöttök, nem figyeltek arra, hogy csrndesek legyetek, esetleg hangoskodtok egy kicsit.
2023. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Ha szólás után is ott hagyják az ajtó előtt a játékaikat, akkor én eltenném a magunk házába, ahol nem látják. Utána kíváncsi vagyok, egyáltalán meg mernek-e kérdezni engem, hogy nem láttam-e azt a játékot. Ha meg újra és újra odapakolnak, akkor szép lassan lesz egy játékgyűjteményem. Ha hónapokig nem keresik, bizisten meghirdetném a jófogáson.
2023. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem hivtok vendegeket,aki hoznak nagdarab ragni szereto kutyakat? Enyem jol szetragna a cuccaikat.
2023. jún. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!