Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen termékeket utáltok...

Milyen termékeket utáltok megvásárolni?

Figyelt kérdés

Nálatok melyek azok a termékek, amit utáltok, vagy nem szerettek megvásárolni, de mégis megvásároljátok?

Tudtok példákat írni, amiért nem szívesen adtok pénzt, de elkerülhetetlen?



jan. 8. 13:49
1 2 3
 1/25 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Kifli, zsemle, kenyér - amióta pofátlanul drágán adják.
jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Szappan. Tipikusan olyan termék ami gyorsan fogy ( már ha adsz a higiéniára és normálisan minden WC után mosok kezet) ig kB két hét egy szilárd szappan.

Folyékony változata tovább tart de az az én kezemet jobban szárítja. Ezért örökké az van hogy vagy többet veszel egyszerre de akkor elköltesz legalább 1000 forintot alkalmanként. 3 - 4 szappan ára, vagy egyet veszel mert nem akarsz sokat költeni de akkor is ugyanúgy 2 hét alatt elfogy szóval tökmindegy hogy egyszerre sokat veszel vagy egyenként veszed.

Ez az egy olyan termék van amit utálok emiatt megvenni.

jan. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%

Nachos, meg hozzá csípős szósz. Ha elkezdem enni, vagy azért bánom meg, mert rossz, vagy ha jó, akkor meg azért, mert telezabálom vele magam. Szerencsére egyre inkább sikerül leszokni róla.

Sokszor mégis elkerülhetetlennek érzem a megvásárlását. De most, hogy kiírtam ezt, hátha még jobban tudatosul az agyamban, hogy ne vedd meg azt a sz@rt.

jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
53%

Nincs ilyen. Hogy lehet utálni valamit, ami pl. hasznos számunkra? Ez most nem szeretem, vagy szeretem kérdése. Kell és kész.

Nyilván egy hipót nem fogok meginni, de kell a takarításhoz.

jan. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
52%
Én a nem mindennapi drága cuccokat utálom megvenni. Tehát nem egy kiló kenyér vagy ilyenek, hanem pl proteinpor.
jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ámblokk az egész bevásárlástól van herótom, egyedül élő férfiként. Kifejezetten utálom az agyalást, hogy miket kell megvenni, összegondolni az élelmiszereket, a háztartási vegyiárut stb. Amióta meg ilyen kibaxott drága lett minden, azaz lehagyta az árszínvonal a pár éve még kifejezetten jómódú életemet, azóta meg pláne rühellem az egészet, mint a szart.


Külön kiemelem a WC-papírt. Évekkel ezelőtt a szuper- és hipermarketekben volt olyan WC papír, ami a legolcsóbb volt, 8 tekercses csomag még 200 forintba sem került. Ezt a legalja WC papírt egyszerűen minden üzlet kivezette a kínálatból. Hiperinfláltan mondjuk a 165,-Ft helyett a dupláját, 3-400,-Ft-ot adnék érte, de nincs. Csak ilyen puccos, puha, sokrétegű, illatos akármilyen WC papírok vannak. Alig van már tekercse 100 alatt, inkább jóval több. Nálam ez az utált faktor, mert sajnálom rá a pénzt és nem hagyják, hogy eldöntsem, hogy nekem jó a régi Crepto minőség, olcsón.

jan. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
76%
Olyasmire nem szeretek költeni, aminek nem látom sok értékét, de mégis szükséges használnom. Pl. új ruhák, elektronikai kütyük mint telefon. Kb 5 évente cserélem, mert addigra leamortizálódik, de nem szeretek ilyenekre költeni.
jan. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
71%
Fogamzásgátló, betèt
jan. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%

Lakbér/saját ingatlan törlesztőrészlet


Jöhetne valami új technológia ami forradalmasítja és filléressé teszi a lakhatást. 😅

jan. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
95%
Ruhát, cipőt. Mert fel kell próbálni, nem áll jól egyik sem, nem jó a méret, nem tetszik, túl drága, nem tudok választani stb.
jan. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!