Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy Budapesti...

Szerintetek egy Budapesti felköltözésre, min. mennyi pénz kell?

Figyelt kérdés

600ezerrel meg lehet kapaszkodni szerintetek?

Úgy, hogy azonnal munka. Tehát a következő hónapban már lenne fizetés.



jan. 8. 21:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%

Ha albérletet kell fizetned akkor szerintem ez neccesen elég.


Szobabérlés kb havi 100-120 ezer. 1 havi bérleti díj + 2 havi kaució után alig marad pénzed megélned.

jan. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

Én is így gondolom.

De más választásom nincs.

jan. 8. 21:51
 3/17 anonim ***** válasza:
43%

Az első hónap nehéz lesz. Próbálj meg a.kaján spórolni!


Esetleg menj el plazmadásra 20 ezerért!

jan. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Cukorbeteg vagyok többek között, meg olyan gyógyszert szedek, amivel nem adhatok vérplazmát.
jan. 8. 22:03
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Az albérlet árától függ, de mondjuk egy 120ezres albérlet az ugye 2 havi kaució + első havi bérleti díj az 360.

Kövi hónapban 150 lesz, mert ahohz már jön rezsi is, dee igazából a fizetés ütemezését lehet a munkabéred érkezéséhez igazítani, szóval az már nem is feltétlen a kezdőtőkédet terheli.


A költözésnek lehet még ára, attól függően mennyi cuccot hozol. Ha bőröndökkel felvonatozol, akkor megúsztad.


BKV bérlet 10 rugó


Internet 5--6.000 (de kva drága ez mostanság)


Szóval lényegében 200.000 maradna az első hónapra. Abból igazából meg lehet lenni, ha van egy serpenyőd, eg ylábasod tányérd meg kanalad.

Oké, meg szappanod:D


Szűköske, de amúgy abszolút nem megoldhatatlan.

jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán. Én 140-ért bérlek egy garzont. Plusz két havi kaució, az úgy 420 ezer, még mindig marad 180 ezred. Bőven elég kajára, még szórakozni is marad.
jan. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Olcsó albérlettel vagy szoba bérléttel talán koppra ki lehet jönni. De tényleg csak akkor, ha azonnal van munka.
jan. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szobával szerintem igen. Ahogy láttam 100 körüli áron vannak, de az még kaucióval együtt is csak 300. Én kb havi 100 at szoktam számolni a kaja, tisztálkodási szerek, kisebb ruhavásárlásokra.

Szóval az eddig 400. Lehet hogy drágább az albi vagy kell bele venned valamit de akkor se hiszem hogy 500 nál több lenne az mindennel együtt.


Viszont kövi hónapban érkeznie kell a fizunak mert azt már nem tudod ezzel kifizetni.

jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

És mondjuk ha szeretném pl. garzon esetében lepapírozni a dolgokat? Annak is van díja nem?

Bár ebből szerintem jobb esetbemn szoba lesz.

jan. 8. 22:40
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Garzon drágább valamivel, bár hely függő hogy mennyire vagy bent a városban.

Mit értesz papirozás alatt? Bérleti szerződés önmagában hivatalos. Ha közjegyző által írtat szeretnél az közel egy 100 as és nem igazán éri meg szerintem a bérlőnek. A kiköltözési meg a főbérlőt védi nem téged, az pedig olyan 25 ezer.

jan. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!