Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is szeret úgy aludni, ha...

Más is szeret úgy aludni, ha kint tombol a szél, vagy szakad az eső?

Figyelt kérdés
Engem valahogy megnyugtat, és jobban tudok aludni.

jan. 8. 22:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja, jó a tudat, hogy bent védve vagyok.
jan. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Én szeretem az eső/vihar hangját. Inkább jó nézni bentről, de alváshoz nekem nem tesz hozzá.
jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Imádom.
jan. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem a szél inkább zavar, az eső meg semleges.
jan. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
68%
Nem, mert mindig arra gondolok, hogy milyen károkat okozhat.
jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Imádom az eső, felhőszakadás, vihar hangját, legfőképp esti, éjjeli órákban; engem valahogy nagyon meg tud nyugtatni. Mostanában nagyon nehezen alszom el, olyankor "eső zajt" hallgatok, és sokat segít.
jan. 8. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy lepukkant lerobbant olcso albim van csak a kisebbségi "központban". Egy kis luk törőtt ajtoüveg rossz csapok ninvs mindig melegviz meg stb.

Vihar esetén csak az jut eszembe hogy de jo hogy egyáltalán van hol laknom. Mi lenne ha még ez se lenne.

jan. 9. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
Kiváncsi lennék, ha saját kertesben élnétek, akkor is ugyanúgy élveznétek-e a vihart, ha nektek kell utána visszapakolni a cserepeket....
jan. 9. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem. Főleg, hogy korán indulok melózni, bmilyen törött ág lehet az úttesten. Aki meg biciklivel, gyalog jár, az is sz.rrá ázik, míg beér, ha reggel is tart még a vihar.
jan. 9. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én kertes házban lakok, de sose rongálta meg a szél, vagy bármilyen vihar a cserepeket.

Miért rongálná, ha egyszer stabil a tető?

jan. 9. 12:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!