Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon félek a széltől....

DyttaDetty kérdése:

Nagyon félek a széltől. Állandóan rettegek, hogy leviszi a szél a háztetőt. Elég gyenge a tetőm. Rettegek az erős szél hangjától is. Ez a közel 100km/órás szél kicsinál. Hogyan lehet ezt a félelmet legyőzni?

Figyelt kérdés
2022. jan. 30. 10:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon átérzem. Szerencsére pont most költözöm el egy régi ablakos házból. Már 20 km/h szélnél sem bírtam otthon megmaradni. Nekem az a taktikám, hogy Budapesten mindig van egy plaza vagy valami, ahol le lehet ülni, esetleg metrózgatni szoktam. Bár ehhez kell egyfajta beállítottság, én nagyon csavargó típus vagyok.
2022. jan. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Nálunk is tutul a szél, és visz minden mozdíthatót. Ilyenkor zenét szoktam hallgatni.
2022. jan. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

Biztosításod van? Persze ebben az időben dolgozni, javítani sem lehet. Ez most orkán erejű! Képzeld, mi kertes házban lakunk és az előbb vettem észre, a szomszéd ajtó függönyök a teraszunk asztalán van, egy jó 30 méterre van tőlünk a házuk.

De képzeld el, hamarosan megszűnik az összes természeti katasztrófa, betegség, erőszak, baleset, háború ami már régóta szenvedést okoz az emberiségnek!

2022. jan. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Ha tudod, hogy gyenge a tetőd, akkor talán ideje megcsináltatni. Lehet, hogy ezt a szelet kibírja, de attól még lesz másik, és nem kell megvárni azt, hogy katasztrófa legyen, hogy viharban ne legyen tetőd.
2022. jan. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Gondolod, ha lenne pénzem, nem csináltatnám meg? Vannak emberek, akiknek annyi pénzük van, hogy hó végéig éppen csak kitart, és nem fér bele milliós kiadás egy új tetőre, vagy hiteltörlesztésre.
2022. jan. 31. 07:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Az a tető sok vihart megélt már. Ezt is túléli.
2022. jan. 31. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
56%

És (mennyit) teszel havonta félre, hogy majd egyszer meg tudd javíttatni? Csak mert előbb-utóbb nem halogathatod tovább, és nagyobb károd is lehet belőle.

Ill. ha egyszer leviszi a szél a tetődet, ráomlik a házra, stb. akkor mit tervezel?


Mikor kezdtél el a tető ügyben lépni, pl. félretenni havonta legalább egy jelképes összeget, amit még ki bírsz köhögni esetleg...


Van egy tippem.

2022. jan. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!