Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ráírtam az egyik ismerősömre,é...

Ráírtam az egyik ismerősömre,és azt irta ma van a szűlinapja nem szeretnek most ezzel foglalkozni. Szerintetek ezek után beszéljek vele?

Figyelt kérdés
jan. 10. 16:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem ne. Azért egy születésnap nem a világ legrangosabb eseménye.
jan. 10. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Miért ne? Ráírtál. Megemlítette hogy ma van a szülinapja. De te ezek szerint nem írtál rá semmit. Miért ne beszélnél vele?

Ha úgy gondolkodsz, mint 1-es, hogy nem az a legrangosabb ünnep (ami igaz), akkor beszélsz még vele, mert nem nagy ügy, hogy nem írtál rá semmit, esetleg megírtad hogy nem érdekel. Ha sértődékeny az illető, akkor viszont inkább ne.

jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Két fontos kérdés - alapvetően milyen viszonyban vagytok és mit írtál neki?
jan. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De én ilyet akkor sem írnék senkinek sem. Csak ráirtam hogy ha majd lesz ideje nézze meg milyen emailt kaptam mert én nem értek hozza(most nem részletezzem miért) még azt mondta várhat holnapig is. Nem is irtam neki ezekután. Egy hét után írt de akkor már késő volt.
jan. 10. 17:12
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Van pár kérdésem:

1. Miért nem értesz hozzá? Oké, hogy nem részletezed, de ha tudsz gyakorizni, gondolom fel vagy regisztrálva, és akkor már más internetes oldalakon is fent vagy, legalább egyen, akkor hogy nem?

2. Milyen indíttatásból írtál pont ő rá?

3. Hol írtál rá?

4. Miért nem írtál neki a válasza után? Szülinapja volt, gondolom dolgozott is, együtt akart lenni a családjával, nem pedig más emailével foglalkozni. Írhattad volna, hogy már pedig ez sürgős, miért nem ér rá. Megindokolta volna, te pedig kerestél volna mást.

5. Egy héten át vártad a válaszát, hogy késő volt, vagy már kértél mástól segítséget?

jan. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
fel is köszöntötted legalább, vagy csak az e-mail miatt írtál rá?
jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

1 őt kértem meg,hogy segitsen mit válaszoljak az email re


2 fizetek neki,szoval semmit nem kérek ingyen


3 messengeren


4 azt mondta ráér holnap is, vagy csinálj amit akarsz a te döntésed (tudta jól hogy nem tudom mit tegyek )


5 1 hét után válaszolt amikor már késő volt,én rendeztem el a dolgot segitség nélkűl


Ez még októberben történ és csak most volt időm ezen agyalni. Most meg akarom ezt beszélni vele q Mert amikor olyan szivességet kérek tőle ami komplikált,folyton igy viselkedik és azt mondja csinálj amit akarsz

jan. 10. 17:45
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az alkalmazottad akkor rugd ki 🤷 Ha meg csak ugy random akarod penzel meghalalni, attol meg neki nem kell megtennie. Keress mast
jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem alkalmazott
jan. 10. 18:05
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért fizetsz neki, hogy egy rohadt e-mailben segítsen??? Ezt most csak én nem értem?
jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!