Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy 14 éves gyerek hogy lehet...

Egy 14 éves gyerek hogy lehet pánik beteg? Egyik ismerősömről van szó. Mióta biosz szakos úgy bújja az orvosi könyveket mint az állat és pánikrohamai vannak, mindent beképzel. TIZENNÉGY ÉVES! és felírtak neki nyugtatókat.19f

Figyelt kérdés
Nem vicc az a roham, én tanuja voltam, azt hitte ő és én is hogy valami nagy baja van és meghal. nem kapott levegőt. Csak azért kérdezem ezt, mert azt olvastam valahol, hogy egy gyerek nem lehet pánik beteg, és ezt valami magyar orvosi lapon olvastam....
2017. jún. 5. 18:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A pánikroham nem életkor kérdése, és egy 14 éves már eleve nem gyerek annyira.


A "magyar orvosi lap" meg, ahol olvastad, valami pletykalap lehet legfeljebb

2017. jún. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

dehogynem lehet, az ilyen nincs korhoz kötve


[link] olvasd el lent a hozzászólásokat

2017. jún. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
61%

Tizenegy évesen anorexiás voltam, és nem egy pánikrohammal találtam szemben magam, ha ez megnyugtat.

Vannak olyan élethelyzetek amiket gyerek/kamaszfejjel nagyon nehéz feldolgozni, például rokonok elvesztése, iskolán belüli bántalmazás, szülők válása, stb... Sajnos létezik ilyen, és van, hogy a gyermek környezetének ezek a jelenségek fel sem tűnnek.

2017. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Olyan kiskorom óta pánikbeteg vagyok, hogy nem emlékszem, mikor volt az első rohamom. Annyi biztos, hogy óvodában. 14 éves kor éppen a depresszió, szorongás, stb időszaka, ami valamilyen szinten éleetkori sajátosság, a személyiségfejlődés is közre játszik, meg a hormonváltozások. A szorongásból meg egyenesen következik a pánikbetegség.
2017. jún. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%
Jól írták, fiatalon is lehet pánikrohama az embernek. De, ha ennél az ismerősödnél akkor jött elő a dolog, amikor elkezdett ezekről olvasni és más dolgokat is beképzel, akkor esélyes, hogy hipochonder és valami más van a háttérben. Figyelemre vágyik vagy bármi hasonló.
2017. jún. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

11 évesen volt először pánikrohamom, 12 éves koromtól pedig rendszeresen voltak.

17/L

2017. szept. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!